TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

09 Mayıs Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

09 Mayıs Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücüm de yerinde. Üstün altılı bilgim sayesinde, bugün her an her şeyin olabileceğini bilmem de mümkün. Süpürgeci Sülo'dan uzun zaman sonra gizli bir arama aldım. Çok heyecanlıydı. Dayı oldu bu iş, dedi. Eli ayağı titriyordu. "Dayı'm eğer sana verdiğim müthiş banko, tam beklediğim gibi resital yaparsa bugün cebimizi şişirip akşama iftarda kuzu çevirme yememiz mümkün olacak gibi görünüyor" deyip topladığı istihbaratları sıraladı. 

Dediğine göre Aryaliva bankosunun geçilmesi mümkün değilmiş ama Gülhatmi de  çok müthiş hazırlanmış. Bitmiş ikili Dayı, derken yüzü gülüyordu. Ona olan güvenim sonsuz. En sadık seyis yeğenim olması, yakın çevrem tarafından en sevilen özelliğidir. Özü sözü bir, mert, delikanlı Sülo yeğenimin sayesinde cebini az şişirmedim. 

Bugün bankom resital yaparsa benim de resital yapmam an meselesi olabilir. Her an her şey olabilir. Tetikte ol yeğen. Artık ne yapacağını biliyorsun. Ara sıra Feyzbuk sayfama gelip bana karşı saldırıya geçen düşmanlarıma ders vermeyi de unutma. Bankolarımın sorgulanması hoşuma gitmiyor, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

3.1.7.6.4.2
4.6.17.12.13.18.9.2
12 ARYALİVA BANKO
2.7.6.1
4 ULAN BATOR // 6
14.10.11.16.17.6

70.56 TL // 141.12 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


Etiketler

1 $type={blogger}: