Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir bülten olduğunu söylemem mümkün. Bankolarım gözlerimin içine bakıyor. Gerisi zaten çorap söküğü. Üstün altılı bilgimle iki dakikada şipşak hallettim. 

Sular kaynıyor yeğen, gardını al. Her an her şey olabilir. Memleket karışmak üzere. Ben bakkaldan erzağımı aldım. Depolamamı yaptım. Yarın bir gün Amerikan Reisi saldırmaya karar verirse uçakları geldiğinde mahzende saklanmama yetecek kadar erzak var. Ama yeğen askerleri şehre indiğinde karşılarında bambaşka bir Nalkapon bulmaları mümkün olabilir. İşte o zaman kaleşnikofumu elime alır, sokaklarda coni avına çıkarım. Burası Türkiye yeğen, ne Irak'a benzer ne de Suriye'ye. Nalkaponlar sokağa bir inerse coniler kaçacak delik arar. Neyse, Dayı'm dedi, dersin. Tetikte ol.

Bugün Saman Osman kod adlı seyis yeğenime izin verdim. Kendi işimi kendim görmem mümkün olabilir dediğimde bu teklifimi kabul etti. Üstün altılı bilgime güvendiğini söyledi. Anlayacağın, şov var yeğen şov! Yarın bir gün kahveler açıldığında taş konken partileri başlar, beni bulamazsın, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahmini

3.2.1.4.6.10.8
2 KIZIL EJDER // 7
4 LADY SEPHORA BANKO
4.1.3.2
3.5.4.7
4.2.3.8.7.12.11.1

90.72 TL 

SERKAN YAŞAR'IN ADANA ALTILI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.