04 Mayıs Nalkapon Adana Altılı Tahmini

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Yaptığım son müthiş Adana kurgusu resitalinden sonra Adana bültenlerinde bana bakmadan oynaman mümkün olmuyormuş. "Dayı'm yoksa ben de yokum" diyerek TJK Reisi'ne rest çekiyormuşsun. Gözlerinden öperim. Sağ ol, var ol yeğen.

Saman Osman kod adlı seyis yeğenim bugün çok formundaydı. Beni aradığında yerinde duramıyordu. Bir ara telefonu kenara bırakıp düz duvara tırmandı. Sonra geri inip konuşmasını sürdürdü. Çok heyecanlıyım Dayı'm, yerimde durabilmem mümkün olmuyor, diyordu. Üstün istihbarat bilgisini kullanıp müthiş kurgusu verdikten sonra hipodromdan eve koşa koşa gitti. 

O kapattıktan sonra Dürbün Necdet'ten gizli bir mesaj aldım. Yantar bankom gelmezse bir daha benimle konuşma demişti. Ama onu affettim yeğen, çünkü müthiş bomba bankosu Yantar, aprantisi kötü binince kaybetti. Bugün de bana "Eğer Rise bankom gelmezse Adana'yı terk ederim." diye büyük konuştu ama onun verdiği bankoların son anda geçilmesinden bıktım yeğenim. Yanına bombalarımdan birini eklemiş olmam mümkün. Ya o, ya ben. Bir ipte iki cambaz oynamaz.

Koruna yasakları daha da zorlaştı. Bugün gittiğim büyük markette bana ampül satmadılar. Büyük rakıyı da kaldırmışlar. Buna daha fazla katlanmam söz konusu olamaz. Haber bekle. Şansın bol ola. 

Nalkapon Adana Altılı Tahmini

4.1.3.2.7.6.5
3 RISE // 1
2.4.1.7.6.3
4.2.5.3.9.8
1.5 // 2.4
2 SER VEYRON BANKO

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.