SUN TIME: Luminescence ve Nestor'a kaybettiği mücadelede rakipleri devrini almışken o daha yol aramakla meşguldü ve içeriden dışarıya çıkarken yarışı çoktan kaybetmişti. Ayrıca tempo da düşük kalınca yeteri kadar etkili olamadı. Bu defa Handome Hero ile Cambaz'ın varlığı temponun yüksek olabileceğine işaret ediyor ki zaten Cambaz da aynı antrenör adına koşuyor. İyi bir taktik yarışıyla buradan birincilik çıkartma şansı fazla. 

ILLUZYON: Geçtiğimiz sezona damgasını vuran kısrak, başarılarını G1 Çaldıran'ı kazanarak süsledi. Bu yılki ilk mücadelesinde Atomic Blonde'a geçildi ancak o koşuda Halis Karataş'ın kısrağı tam kapasite koşturmadığını söyleyebilirim. Ayrıca düzlükte ciddi trafik sorunları yaşadı. Bugün daha sağlıklı bir koşuyla buradan galibiyetle ayrılmasını bekliyorum.

FIERO MIO: Bu koşuda Ahmet Çelik'in Compiler, Gülüm Osman, Burgas gibi safkanlardan inerek Fiero Mio'yu tercih ettiğini görüyoruz. Fiero Mio yüksek potansiyelli bir tay olduğunu daha ilk yarışını kazanırken göstermişti. Zaten bunun verdiği güvenle daha üçüncü yarışında G1 Çaldıran'a iştirak ettirildi ve yedinci olsa da kazanan atla arasında pek bir fark yoktu. Aradan sonra çıktığı koşuda ise burada koşan güçlü rakiplerinin birçoğunu mağlup etmeyi başardı. Bugün jokeyinin tercihini göz önünde bulundurarak alternatif tek olarak öneriyorum. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahmini

2. ALTILI

1.6.5.3.2.4.8.9.10.7
8.1.4.6
4 İLLUZYON BANKO
5.6.1.3.8
3.5.2
6 FIERO MIO // 4.7.5

42 TL

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.