TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

12 Mayıs Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

12 Mayıs Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş


BODRUM KALESİ - ASLANSOYLU

Bugünkü koşu en çok da Bodrum Kalesi'yle Aslansoylu'ya yarayacak gibi duruyor. Formda bir Umutlu, boş kilolu bir Hilaleda, kimi zaman çok çılgın yarışlar yapan Lokumoğlu. Bu üçünün birbirini ite ite tempoyu yukarılarda tutması kaçınılmaz. Yarış gören Bodrum Kalesi'nin, Grup 3 beşinciliğindeki gibi koşarsa da Aslansoylu'nun sonlarda rakiplerini atlaması olağan. 

AZMANTOR

Azmantor bugün gerçek bir sınav verecek. Rakipleri iyice sertleşti. Fakat şu var ki burada çıktığı gibi bitirmemesi için de bir sebep yok. Rakipleri ya daha uzun mesafelerde daha iyi koşan ya da bekleme yapan atlar. Bugün Ahmet kardeşim vitesi iyi ayarlarsa beyaz bayrak ayna gelmemesi işten bile değil. Bu grubu geçebilecek gücü onda gördüm, inanıyorum, bankom.

KAYASEL - GÜVENDİK - FERİT BABA

Kayasel, şanssızlığının üstesinden gelip Mohaç'ı kazandı. Kazanırken de bu grubun büyük çoğunluğunu geçti. Onun akabinde, o gün geçtiği atlardan Gül Hatmi G1 Anneler Günü'nde ikinci, Hızlı Ahmet G1 TBMM'de birinci oldu. Yani zaferi tesadüf değildi. Bugün iyi hazırlanmış bir Güvendik, toparlanan bir Ferit Baba var. Yine sonları Mohaç Meydan Muharebesi gibi geçmeye aday bir koşu bizleri bekliyor. Üst üste kazandıkları birinciliklerle buralara göz kırpan Kervantay ile Yengeç, koşunun sürpriz adayları.

FARANELLI - DAĞ AVCISI

Faranelli, Dağ Avcısı.. Tam bir rövanş yarışı izleyeceğimiz kesin. Bu defa pist sentetik, mesafe 1500, Faranelli'ye Karataş biniyor. Dağ Avcısı yine kaçacak, Faranelli yine bekleyecek. Fakat bu kez sonları Dağ Avcısı için o kadar da kolay olmayacak gibi görünüyor.  

Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

1.2.4.7.3
8.3.2.5.4.7
5.1
1.9.3.5 // 6.8.4
1 AZMANTOR BANKO
4.3.2 // 5.11

50.4 TL // 147 TL

2. ALTILI

1.9.3.5 // 6.8.4
1 AZMANTOR BANKO
4.3.2 // 5.11
3.5.4.8.7
2.5.1.8.6.9
2.1

50.4 TL // 147 TL


Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Hasan anime yakışır harika kurgu olmuş banko gelmese de kupon başarılı...
    Teşekkür ederiz.Siteye emeği geçenlere de teşekkür ederiz.

    YanıtlaSil