20 Mayıs Hasan Kurtuluş İzmir Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

Bugün Ankara'da, daha önce iki defa arka arkaya banko önerdiğim Yarışbeyi'nden yatmak bana fena hâlde koydu. Hem de altı atta yazmadım. Hep böyle olmaz mı zaten: Yazarsın, yazarsın gelmez; vazgeçersin affetmez. Şimdi o defteri dürdük. Önümüzde İzmir var. Ona bakalım, onu konuşalım.

İlk ayakta The Black Stallion aradığı koşulları bulmuş gibi geldi bana. Team Master da toparlandı. Bunlara ağır kilolu kaliteler de eklenince kapamalık yarış oluyor. İkinci ayakta Alpsarı koşuyor. Biraz hafızanızı yoklarsanız ilk yarışında %50 üstü AGF'ye tek rakip olarak yazmıştım.  O gün kötü koşmasına takılmayın çünkü bu defa pist çim. Kardeşi Mehmetzade'nin çim yarışlarını hatırlayanlar bana hak verecektir. Üçüncü ayak da karakolluk. Ben burayı kapatıp önüme bakacağım.

Selim Abi, son koşusunda çok daha iyi grupta favori koşmuştu ama ortalarda yoktu. Yarış içinde yaşadığı bir sıkıntıya bağlıyorum. Nazarlık olsun. Bugün istediği tempolarda sürüklenecek bir yarış buldu, affetmez. Gülayablam da tıpkı Alpsarı gibi çime çıkınca çok farklı koşmasını beklediğim bir tay. Son ayak da ortada bir mücadele. Sürpriz de bitebilir. Ben çıkardığım altı atı yazdım. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş İzmir Altılı Tahminleri

2. ALTILI

7.10.4.6.3.1.2.9
1 ALPSARI // 7
2.7.4.1.3.8.5.6.11
10 SELİMABİ BANKO
8.5
3.10.12.6.1.2

60.48 TL // 120.96 TL

NALKAPON DAYI'NIN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski