TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

26 Mayıs Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri

26 Mayıs Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

BABAOKTAY

Normalde bu grubun çok üstünde bir at ama son birkaç yarıştır formunda düşüş var. Ayrıca satış koşusuna koymuş olmaları da hanesine bir eksi yazıyor. Öte yandan çim piste çok yatkın bir at. Çok uzun zamandır kumda ilerlemesine anlam veremiyordum. Buradan hanesine bir artı geliyor. Akın Sözen kardeşimin binmiş olmasını da artı puan olarak değerlendirecek olursak bugün özlediği, aradığı birinciliğe ulaşabileceğini söyleyebiliriz.

ESENİN GÜLÜ

İlk yarışında start makinesinden ok gibi fırladı. Son 200'e kadar da öndeydi. Bugün de iç kulvar avantajıyla yine yarışın başında ağırlığını koyup sonlara da kadar getirir ve dayanır. Yarışın 200 metre daha uzun olmasının da avantajıyla kazanır. 

GÜLÇİN SULTAN

Geçen sene açık yarışlarda, grup koşularda gördüğümüz bir kısraktı. Bu sene 1700 çimde kazandıktan sonra 2000 sentetikte yaptığı ikincilikle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bugün de başarılı aprantisi Alican İnci'yle çok müsait rakiplerinin arasında koşacak olmasıyla yine kazanabilir.

SARI MERMİ  - LİBERTALİA

İkisi de mesafeye çok yatkın, formda atlar. Sarı Mermi, Bursa'da kazanırken uzunda çok iyi koştuğunu ve daha uzun mesafede daha da iyi olacağını gösterdi. Libertalia ise mesafeye ilk defa çıkıyor ama kardeşlerinin referansı iyi. Güzel bir yarış olacak. Sürpriz olma ihtimali de var. Geniş oyunlarda yazılabilecek bir plase, bir sürpriz atımız mevcut: Kızılaslan, King Leonidas.

NEJDET

Sahada konuşulan bir at ama ilk iki yarışında adeta herkesi yaktı. Bugün jokey değişikliğine gidilip Karataş'a emanet edilmiş. Bakalım nasıl bir performans sergileyecek. Sihirbaz, sihirini yapacak mı, yoksa güvenenleri yine yakacak mı? Kötü koşarsa yine sürpriz çıkar. 

TEK ÇAREM

1000 metreyi 1.03 içinde koşarken Kurtellerin gelecek vaat eden tayı Özgürsu'ya nefes aldırmadı. Üstelik bu dereceyi Ankara'da yaptı. İstanbul çiminde derecesini geliştirerek kazanması gerekiyor. 

KOCAVEZİR

Arka arkaya katıldığı kısa vadeli koşulardaki başarılı neticelerin arkasında Açık koşudaki üçüncülüğü bugünkü grubu geçebileceğine delil olarak sunulabilecek nitelikte. Halis Karataş'ın da biniyor olması içimizdeki güveni bir kat daha artırıyor. Yarış içinde sıkıntı yaşamaz, Karataş'ın son dönemdeki basit hatalarına maruz kalmazsa rahat kazanır.

HAPPY VALLEY HONG KONG TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

1 BABAOKTAY // 3.5
8 ESENİN GÜLÜ BANKO
1.5.3.2.4
1.2 // 4.8
5.1.2.4.6.7.11.3
4.1.2.11.7

28 TL // 168 TL

2. ALTILI

5.1.2.4.6.7.11.3
4.1.2.11.7
1 TEKÇAREM BANKO
1 KOCAVEZİR BANKO
1.3.8.9.7.5
4.2.3.7.6.9.5.10

134.4 TL

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder