04 Mayıs Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

PEKALP

İlk yarışında viraja tuta tuta geldi ama önde kaçan Sertberk de tutuyordu. Bu yüzden yakalaması mümkün olmadı. O gün arkasında bıraktığı atlar bugün burada koşuyor. Ersoybey, Bindalhan, Kızılejder... Üçüne de nal toplatmıştı. Aynı gün koşan Gözüyılmaz'dan da bir buçuk saniye daha iyi koştu. Halis Karataş da biniyor ki bugün kazanamazsa çok laf yer. Yine Facebook'ta, Twitter'da isyan bayrakları çekilir. 

SUN TIME

Koştukça koşan, koştukça açılan bir at. Şimdiye kadar sadece bir defa tabeladan düştü. Hızlı giden yarışları seviyor. Lua Lua, Luminescence, Nestor olunca da insan haliyle süratli bir yarış bekliyor. Ama şu da var: Luminescence kafayı alır, Nestor da düzlüğe kadar bekleyeyim derse koşu düşündüğümüzden yavaş gidebilir. Çünkü Lua Lua'nın da öne zıplayacağını sanmıyorum. Ola ki diğerleri ona bıraktı. O zaman çok daha yavaş gider. Bu da çarşıyı karıştırır. Fakat önde sert bir çekişme olursa Sun Time, yumruğunu indirir. 

AKAĞAÇ - BİCEROĞLU

Akağaç'ın son yarışını nasıl kaybettiğini aklım almıyor. Ayhan Kurşun kardeşim gerçekten kötü bindi. Bugün de onun tercih edilmiş olması şaşırtıcı ama hatasını affettirmesi için de bir fırsat. Grup uygun, mesafenin kısa olması daha iyi olabilir. Geçmişte bu mesafelerde çok iyi yarışlar yapmıştı. İzmir'den gelen Biceroğlu da kimi zaman öyle yarışlar yapıyor ki kafa bulandırıyor. Tamam diyorsun bundan sonra kısa vadeli koşularda görürüz. Bir bakıyorsun handikapta kazanamıyor. Diyeceğim o ki bu gruptaki atların çoğundan daha iyi, yeter ki koşsun. İzmir'de iyi hazırlanmış, Ahmet'i de üstüne almış. Kilosuna çok takılmamak lazım. Çünkü baş etmesi gereken atlarla arasında en fazla 4 kilo fark var. 

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

4.7.5.3.8.6
1.3.7.9.5
7.3.1.5.4.6.9
4.3 // 2.1.6
7 PEKALP BANKO
2.13 

58.8 TL 

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski