25 Mayıs Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

SECRET BLOOD - DOMBRA

Secret Blood, son koşusunda beşinci oldu ama mesafe kısaydı. Bir önceki yarışını güle oynaya kazandığını unutmadık. Ayrıca bu grupları geçebileceğini de daha öncesinde ispatlamıştı. Şimdi mesafe uzadı, ibre yeniden ona döndü. Dombra aradan döndüğünde yaptığı muhteşem yarışla hafızalarımızda yer etmişti. Bu defa Ahmet Çelik'in onu tercih etmiş olması da boşuna değil. O gün Kerem Eyle, temposunu bozmuştu, bugün o da yok. Yani Dombra için beyaz bayrak ayna yapabileceği şartlar bir arada. Sürprize açık bir koşu. 

HERMIONE GRANGER 

Anası My Lady'yi bilmeyen yoktur. İlk dört yarışında çimde iki yarış kazanmış, Nadas'ı kazanıp Kısrak'ta ikinci, Nene Hatun'da üçüncü olmuş bir kısrak. Daha önce koşan dört kardeşinin ikisi ilk iki koşusunda maidendan çıkmış. Diğerlerinin yarış hayatı zaten pek sağlıklı olmamış. My Lady'nin Luxor'dan olma ilk tayı.Luxor'un Mujtahid eşleşmelerinde de ilk göze çarpan My Başkan. Orjin iyi, eküri iyi, jokey iyi, antrenör iyi. İlk yarışında kazanmaması için sebep mi var?

REİSHANLI

İlk defa çime çıkıyor. Ama tam çimci. Canözümlü, Ateşkartalı, Özreis, Reisbaba... Hepsi çimde kazandı. Rieshanlı'nın bugün aprantiden kurtulup jokeye terfi etmiş olması da iyiye işaret. Mesafenin de ideal olduğunu hesaba katarsak bugün kazanmaması için ortaya bir sebep süremeyiz. 

Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

8.7.5.3.1.9
7.3.4.9.2
2.5.7.10.9.8
6.2.1.5
5 HERMIONE GRANGER BANKO
5 REİSHANLI // 14.13

50.4 TL

NALKAPON DAYI'NIN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski