31 Mayıs Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş


ROCKY FORK MNM - INNOCENT GHOST

Rocky Fork Mnm, Bursa'daki son yarışında Always Lucky, Airdrop arkasına girerken Kayı Ovası, Akgün gibi atların üstünden silindir gibi geçti. Tabii daha önceki senelerde yaptığı çok iyi yarışlar da var. Kısacası formunu buldu, jokeyi üstünde, grup da kazanmak için çok uygun. İnnocent Ghost, daha uzun mesafelerde çok daha başarılı bir at olsa da üzerinde Ayhan kardeşimin olması ve grubun uygunluğu da dikkate alınınca burada ön plana çıkarılması gerekiyor. Zaten kısa mesafelerde de fena koşmadığını daha önce sert gruplarla karşılaştığında gösterdi. 

HUMA SULTAN

Buz Fırtınası toparlandı, Prens Göksu eğer starttan normal çıkarsa çok büyük tehlike olduğunu 12 boy kaldığı son koşusundaki dördüncülüğünde gösterdi. Celalım deseniz formunu buldu.  Ama elbette Huma Sultan'ın kalitesini burada tartışacak değiliz. İstanbul'da İzmir'de hem sentetikte hem de çimde yaptığı yarışlar ortada. Bu grubu ne yapıp edip geçeceğini düşünüyorum. 

DOST BAĞI - ZERAFETLİ

Yarış gören Dostbağı'nın kalitesi de 1200'ü 1.21 derecesi de ortada ama Zerafetli'nin de ihmale gelmeyecek bir at olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Geçen sene İstanbul'da yaptığı yarışlarda geçtiği atlar ortada. Dostbağı'nı geçemeyeceğini hiç kimse söyleyemez. Genel hatlarıyla ikisi arasında geçmeye aday bir koşu. Adana'dan gelen Günsalar'la son yarışında kıpırdanan Uçauça da bu mücadeleye ortak olabilirler. Yani diğer ikisi eksik koşarsa geniş kuponlardaki sigortalarımız olurlar. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

6.2 // 3.7.13.9
7.4.1.2.11.13.5.8
8 HUMA SULTAN BANKO
7.1.2
6.3 // 7.4
3.6.1.8

26.88 TL // 161.28 TL

FOTO FİNİŞ'İN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 


1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski