TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

09 Mayıs Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

09 Mayıs Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

KARACAKURT - YAĞMUR GÖZLÜ

Tırnağının ucunda iki safkandan bahsediyorum. Karacakurt direkten çok döndü. Yağmur Gözlü ise son üçüncülüğünde adeta, geliyorum, dedi. Ama ne Velat ne de Ferit kardeşim onu tercih etmemiş. Bu da beni doğrudan Karacakurt'a yönlendirdi. İkisini ön planda tutsam da uzayan mesafe koşuyu sürpriz açık duruma getiriyor. 

SER VEYRON

Geçen koşusunda hepimizi ters köşe yaptı. Anladığım kadarıyla şarta koşuyorlar. Ufak ufak ikramiyeleri toplayıp yollarına devam ediyorlar. Son koşusunda boş yaptı. Bugün şarjörü doldurma ihtimali yüksek. Tabii İstanbul'dan gelen Stark'ı görmezden gelemem. Ayrıca Rise da ihmale gelecek bir at değil. Geniş kuponlara onları da ekleyip rahatımıza bakalım. 

ALTINKOP

Artık düzeldi, toparlandı, mesafesini de buldu. Uzun mesafedeki son yarışının sonlarında net bir şekilde dedi ki: Ben artık tamamım. İç kulvar avantajıyla kafayı alır, bu rakiplerine de sonuna kadar dayanır, diyorum. 

FIRAT BABA - KIŞ MASALI

Fırat Baba en son koşusunda Ali Beğ'i geçti. Ondan önce grup yarışlarda da fena koşmamıştı. Cevdet Karataş'ta beşinci oldu ama altı at koşuyordu. Bugün de uygun grubu bulduğu söylenebilir. Kilosunun ağırlığı dışında bir handikapı da yok. Kış Masalı'nın Ankara'da yaptığı son üçüncülük harikaydı. Bugünkü rakipler o yarıştakilere kıyaslandığında önde daha rahat kalabileceği bir koşu olacağa benziyor. 

Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

3.4.1.6.5.9.7
1.3.6.12.4
5 SER VEYRON //6.7
1 ALTIN KOP BANKO
1.3.4.10
8.13.6.5.11

49 TL // 147 TL


Etiketler

Yorum Gönder