TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

31 Mayıs Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

31 Mayıs Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

   

ROCKY FORK MNM: Grubun başarılı isimlerinden biri olmasının yanı sıra son iki koşusunda form tuttuğunu da gösterdi. Bugün denk rakipler arasında piste çıkacak olan safkandan iyi bir yarış gelecektir. 

OUT OF GRAVITY: Annesi, Torok gibi bir safkanla kardeş. Baba da Native Khan olunca ortaya elle tutulur bir pedigri çıkıyor. Bu mesafede girdiği son koşusunda kazanırken çıkardığı derece bu gruptaki birçok safkandan daha iyi. Bir kez daha kazanabilir. 

HUMA SULTAN: İstanbul'da karşılaştığı rakipler bugünkülerden çok daha başarılı isimlerdi. Özellikle sentetik pistteki son ikinciliğini tekrarlaması durumunda çim pist yarışları da başarılı olan Huma Sultan'ın buradan birincilikle ayrılmaması için bir sebep yok. 

KATRECİK: Startta oyalandığı koşuda ikincilik elde ederken kazanan atın epey gerisinde bitirmişti. O koşusunda pisti tanıdığını düşünüyorum. Ayrıca mesafenin de 100 metre daha uzamış olması Katrecik'in çok işine gelecektir. Papa Clem taylarının %30 kazanma oranına sahip olması da dikkat çekici bir başka yönü. İyi ellerde hazırlanan safkanın, son dönem bu ekürinin Nestor isimli safkanı ile görmeye alıştığımız Tolga Yıldız idaresinde kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. 

ZERAFETLİ: Gücü nispetinde iyi yarışlar yapan ve şimdiye dek kazandığı rakipler göz önünde bulundurulduğunda bugünkü rakiplerinden Dostbağı ve Günsalar ile gruptan ayrıldığını söyleyebileceğimiz Zerafetli, daha önce iki defa kazandığı mesafede, kendisini tanıyan jokeyi ile bir adım önde.

HARUN BABA: Son iki koşusunda formunda çok önemli bir yükseliş gözlemlediğim Harun Baba, bugün artık numaraya çıkacaktır diye düşünüyorum. Bu ve benzeri gruplarda etkili olduğunu bildiğimiz safkanın uzayan mesafelerde de iyi koştuğunu iki yarıştır görmüş olduk. Ayrıca anneden kardeşi Kızımderya'nın da 1800'de yarış kazanmış olması Kaizbert temsilcisi Harun Baba'nın bu mesafeleri daha iyi koşabileceğini gösteriyor. Gruptaki safkanların formsuzluğundan istifade ederek yarışa ağırlığını koyabilir. 

Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

6.2.3.7.13.9.1.8
7.6.4.2.1.11.5.8
8 HUMA SULTAN BANKO
7 KATRECİK // 2.1
3.6.4
6.3.1.4

53.76 TL // 161.28 TL

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ YAYINDA! - TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder