10 Mayıs Foto Finiş Bursa Altılı Tahminleri

SECRET LOVER: Normal şartlar altında bu grubun üstünde bir safkan olan Secret Lover epeydir koşmuyor. Daha önce 4 ay ara verdikten sonra A3 yarış kazanmayı başarmıştı. Bu defa arası 7 ay. Geçtiğimiz yıllarda Kuzey Yağmuru, Kuru Soğan, Florida Coast, Magnum Opus, Justice For All gibi isimleri gerisinde bırakan Secret Lover birkaç aydır da kısa ve uzun işlerle bu mücadeleye hazırlanıyor. Dinçlikle etkili olacaktır. 

BAHTI GÜRÜM: Kariyerinin ilk koşusunda virajı en geride dönüp düzlükte çok ciddi bir arayı kuvvetli bir sprintle kapatan safkan, 200 metre daha uzayan mesafede aynı performansı tekrarlaması durumunda kazanacaktır. Annesi Bahircan'ın, katıldığı 54 yarışta 22 birincilik elde eden ve bu birinciliklerin 8'i kısa vadeli, ikisi A3, üçü G3, biri de G2 olan Tarıkhan'la kardeş olduğu düşünüldüğünde ilk koşusunu usta atlar gibi koşan Bahtı Gürüm'ün gelecekte farklı yerlerde olabileceği ihtimali üzerinde de duruyorum. 

SELEN KIZIM: Geçtiğimiz yıl kısa vadeli koşularda çok iyi performans sergileyen Selen Kızım, Bursa'da beş kez koştu ve bütün yarışlarını kazanma başarısı gösterdi. Bu koşuların dördü ise çim pistteydi. İstanbul iç pistinde bu mücadele için yapmış olduğu 800 metreyi 47, 1200 metreyi 1.15 rahat şeklindeki çalışmalarıyla güven veren kısrağın görmüş olduğu yarış da nefes açması açısından önemliydi. Bugün yine iyi yarışlarından birini yaparak kazanabilir. 

OZGAN: Bursa pistinde sadece bir kere geçilen ve dört birinciliği bulunan Ozgan, son kazandığı mücadelede bu grubun neredeyse hepsini geçmişti. Kaybettiği tek safkan ise yine burada koşan Kaçanadam olmuştu. Daha sonra İzmir ve İstanbul'da iştirak ettiği yarışlarda iyi sonuçlar alamamış olsa da bugün yeniden sevdiği pistte ve büyük çoğunluğunu geçtiği rakiplerinin arasında koşacak. Kaçan Adam, verdiği aradan sonra katıldığı ilk koşuda numarayı bile alamadı. Kopankıyamet'le Ozgan arasında ise 6 kg fark var. Bu da Ozgan'ın öne çıkıp bitirebileceğine işaret ediyor. 

ACIDİLLİ FATİH // HARUNBABA: Acıdilli Fatih, geçen yılın sonlarında doğru Bursa, Ankara ve İstanbul'da çok başarılı işlere imza atmıştı. Bu yıl Ocak ve Şubat aylarında gördüğü koşularda beklentiyi karşılayamayan safkan geri alındı. Nisan ayının başından bu yana yürüttüğü çalışmalarında ise epey yol katettiği görülüyor. Grubun uygunluğunun da göz önünde bulundurulmasıyla kuponlara ilk olarak işaretlenmesi gereken safkandır. Harunbaba ise geçen yıl Ankara'da Tsarigrad, Yağmurgözlü gibi isimleri geçmeyi başarmıştı. Beş ay ara sonrası gördüğü ikinci yarışta liderliği alamamasına rağmen sonlardaki görüntüsüyle toparlandığını gösteren safkan, bu kez mesafenin de daha ideal olmasıyla günün sürprizlerinden birini gerçekleştirebilir. 

GÜZEL TUTKU: İnişli çıkışlı bir grafiğe sahip olan Güzel Tutku, Aralık ayında İstanbul'da Subike, Arabian Prince, Yetim Ali gibi rakiplerini gerisinde bırakmış daha sonra beklenen yarışları yapamamıştı. 8 ay sonra katıldığı ilk çim koşusunu zorlanmadan kazanan kısrak, eğer aynı yarışı bir kere daha yapabilirse yine kazanabilecek durumda.

Foto Finiş Bursa Altılı Tahminleri

1. ALTILI

8.1.4.5.2
2 BAHTI GÜRÜM BANKO
4.2.1
10.6.2.1.4.11.12.8
13.9.8.1.12.3
12 SELEN KIZIM // 13.11

50.4 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

10.6.2.1.4.11.12.8
13.9.8.1.12.3
12 SELEN KIZIM // 13.11
9 OZGAN BANKO
6.10.5
3.1.2.4.15

50.4 TL // 151.2 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski