TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

04 Mayıs Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

04 Mayıs Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

 

PEKALP: Yarış hayatının ilk koşusunda yarışa muazzam bir başlangıç yapıp düzlüğe dek de dolu kantarma geldi ancak düzlükten sonra yaptığı ataklar öndeki rakibini yakalamasına yetmedi. O gün, burada koşan birçok rakibini de kolaylıkla gerisinde bırakan tayın bu defa Halis Karataş deklaresi ile beklentileri karşılayarak kazanmasını bekliyorum. Geniş oyunlarda ise ilk koşusunda numarayı alamadığı için kötü koştuğuna inandığım ve bu kez dış start tercihlenen Gözüyılmaz'ın yazılması gerektiği kanısındayım. 

BİCEROĞLU: İzmir'en gelen safkan, Ankara pistinde ilk defa koşacak. Geçtiğimiz sezon bu dönemde iyi yarışlar yapan Biceroğlu; Bildenhan ve Romeo arkası üçüncülüğü ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Bu yıl da kalabalık gruptaki Grup 2 beşinciliği ile kendini ispatladı. Elbette bu tip başarılı koşularının ardından alt gruplarda katıldığı mücadelelerde çok iyi koşmasını beklememize rağmen bizi daima yanılttı. Fakat ben bugün güveniyorum ve bunun başlıca sebepleri de koşuya yedek kayıttan girip jokeyle 63 kg koşmayı tercih etmiş olmaları. İzmir'de gerçekleştirmiş olduğu 600 metreyi 40, 1000 metreyi 1.11 rahat çalışmaları da form durumunun iyi olduğunu gösteriyor. 

Bugün ilk dört ayakta koşacak olan safkanlar arasında güç dengesi olduğunu düşünüyorum. (İlk ayakta kilo farkları ile bir denge kurulmuş.) Yani hepsinin birbirini geçebilme durumu var. Bu yüzden oralarda cazip safkan arayıp eğer bulursam güzel bir ikramiye ile günü kapatmayı hedefliyorum. Herkese bol şans dilerim. 

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

4.3.5.7.6.2.8.9
3.1.7.2.9
3.1.5.6.7.4
3.4.1.6.2
7 PEKALP // 5
13 BİCEROĞLU BANKO

84 TL // 168 TL

Etiketler

Yorum Gönder