TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

29 Mayıs Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahmini

29 Mayıs Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahmini

  


AYNZÜLEYHA: Oldukça kaliteli bir kumaşı olan safkan, ilk startında çok iyi koşmasına rağmen kazanamamıştı ancak o günkü genel görüntüsüyle umut verdi. Yarış boyunca Mehmet Akyavuz, tayı fazla üzmeden düzlüğe çıkardı ve buradan sonra da çok fazla boğmadı. Biraz zorlasa kazanabilirdi. Bu grupları rahatlıkla geçmesini beklediğim, ilerleyen dönemde daha iyi gruplarda koşacağını düşündüğüm bir tay olan Aynzüleyha'yı banko yazacağım.

FREE SOLO: Free Solo, uzun mesafeye çıktığı günden beri Ahmet Çelik biniyor ve bu ikili oldukça iyi yarışlara imza atıyor. Kazandıkları iki koşunun ardından katıldıkları KV 6 yarışı da bir boyla kaybettiler. Bugün denk grupta piste çıkacak olan Free Solo'nun iyi durumuyla rakiplerinden bir adım önde olduğunu düşünüyorum. 

OĞUZBOYLU // HIZLI AHMET: Bu mesafelerde bugüne dek sergiledikleri performans göz önüne alındığında grubun en başarılı ismi olan Oğuzboylu ile G1 TBMM koşusunda rakiplerini sürklase ederek kazanan ve mesafeye ilk kez çıkacak olan Hızlı Ahmet ikilisinin rövanş mücadelesine sahne olacağını düşündüğüm bir yarış. Eğer Hızlı Ahmet bugün rakiplerini geçmeyi başarırsa bu yılki ğsrt seviye Arap yarışlarına damgasını vuracaktır. 

KING LEO: Son startında bir üst grupta ikincilikte kalırken Yenersultan, Alibeğ, Onarbey gibi safkanları gerisinde bırakan King Loe, ilk defa uzun mesafeye çıkacak olsa da Oymakbeyi-Nevzatbey eşleşmesi olan Akkuşbey'in uzunda yarış kazanması, ayrıca babası Oymakbeyi'nin de uzun mesafeye yatkın bir safkan olması bende mesafede sorun yaşamayacağı ve oldukça uygun olan bu grubu geçeceği izlenimi uyandırdı.

ALDERAMİN: Şüphesiz ki Alderamin, grubun en başarılı ismi. Art arda kazandığı yarışlarla da ne denli formda olduğunu gösterdi. Ancak bugün kurgumun müsait olması ve rakiplerinin arasında kendisi gibi formda safkanların bulunmasından ötürü geniş kurgularda sürpriz aranması taraftarıyım. 

The Derwısh yerine Bırakın Gitsin eklenmiştir. 13.00

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahmini

1. ALTILI

1.7.8.5.4.3.2.6
2 AYNZÜLEYHA
1.3 // 4.2
1.3.5.4.7.6
3.1
7.9 // 6.2.3

26.88 TL // 134.4 TL

2. ALTILI

1.3.5.4.7.6
3.1
7.9 // 6.2.3
1 KING LEO BANKO
1 ALDERAMİN // 2.6.3
3.4.1.2.9.14.15.11.12

15.12 TL // 151.2 TL

NALKAPON DAYI'NIN ANKARA TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder