11 Mayıs Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

 

EFKARLIEFE: Son dönemde yükselen form grafiği ile dikkat çeken Efkarlıefe, çimde daha iyi koşacağını düşündüğüm bir safkan. Bundan önce iki kere çim piste çıkıp ikisinde de gerilerde bitiren bu safkanın o dönemde sorunları vardı ve zaten çok başarısız yarışlar yapıyordu. Şimdi ise sorunlarından arınmış bir hâlde ilk kez iyi durumuyla çime çıkıyor. Anneden kardeşlerine baktığımız zaman hepsinin çim pistte başarılı yarışlar yaptığını görebiliyoruz. Efkarlıefe'nin de tıpkı kardeşleri gibi çim pistte iyi koşarak bir kez daha potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

DIAVASI: Akyaka gibi çok kaliteli bir atla tam kardeş olan Diavasi, henüz beklene yarışlarını yapamadı. Son iki koşusunda ise Kervantay gibi son dönemin en formda atlarından birine kaybetti. Bugün ise daha uygun bir grup bulan Diavasi, sürekli yükselen form durumuyla da grupta ön plana çıkıyor. 

ALİBEĞ: Geçtiğimiz yıl Ankara'da Grup 3 kazanan, Adana'daki son üç koşusundan ikincilikle ayrılan Alibeğ'in artık form olarak kazanacak duruma ulaştığını düşünüyorum. Ahmet Çelik ile iki defa bir araya gelen safkan, jokeyinin de kendisini tanıyor olmasının avantajıyla daha önce başa baş mücadele ettiği rakiplerinin arasında favorim. 

ALLÖŞŞŞ: Uğurbey ile anneden kardeş olan safkan, bugün ilk defa uzun mesafeyi tecrübe edecek ve rakipleri de kazanmaya müsait. Formda apranti Vedat Abiş'in bineceği safkan, bugün yapılan maidende koşabilirdi fakat ilgilileri uzun mesafeli bu handikap yarışı tercih etti. Son dönemde yaptığı çalışmalarda çıkardığı dereceleri yarışlarına bir türlü yansıtamayan Allöşşş'ün bugün tam mesafesinde boş kilo ile katılacağı bu mücadelede iyi bir performans sergilemesini bekliyorum. 

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİ YAYINDA-TIKLAYINIZ

Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

4 EFKARLIEFE BANKO
2.1.7.6.11.3
5.4.2
5.4.2.1.3
9.6.4
3.13.5.2.4.6.8.12

151.2 TL


1 Yorumlar

  1. Yine fevkalade kurgu.Teşekkürler.
    Beşliyi değerlendireere hayıı sun.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski