TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

08 Mayıs Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

08 Mayıs Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

AYNZÜLEYHA: İki G1, bir de G3 galibi Aynişan ile anneden kardeş olan safkan, uzun süredir bu yarış için yapmış olduğu kısa ve uzun işleri ile epey hazır duruyor. Yarış hayatının ilk startında maidene veda edebileceğini düşünüyorum. Ancak hem tay hem de Arap yarışı olduğu için ayaklarımızı yere biraz daha sağlam basmakta fayda var. 

PANCMAHAL: Bundan birkaç yarış önce benzer bir grubu gerisinde bırakmayı başaran Pancmahal, son koşusunda Ahmet Çelik ile piste çıkmıştı. O gün yarış çok hızlı başlamamıştı ve liderlik sürekli el değiştirdi. Ben Ahmet Çelik'in gidişata aldanıp çok erken yürüttüğünü düşünüyorum. Bugün Osman Baba, burada Düello'ya yeteri kadar pres yapacaktır. Ahmet Çelik sabırlı davranırsa son 400 metrede öne sarkıp burayı kazanabilir.

AYZAHANIM: Ekürilerin ikisinin de bu gruptan üstün olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Ayzahanım da epey formda. Aradaki kilo farkından etkileyeceğini düşünmediğim safkanın kazanmasını bekliyorum. 

CÜLÜK: Son koşusunda mesafenin uzun geldiğini düşündüren safkanın bir yarış öncesinde Zea Biddy arkası ikinciliği çok başarılıydı.  O koşudaki performansını bu grup için yeterli buluyorum. 

BELENUS: Sayra Kızım, Valente ve My Queen Love arkası dördüncülüğü dikkat çekici olan ve formunu bulduğunu gösteren Belenus, daha öncesinde Pastor, Rotasız Seyyah gibi safkanların arasında da etkili olmuştu. Yükselen form grafiği ile buradan da iyi bir sonuçla ayrılacaktır. 

TBMM KOŞUSU: Bu yılki TBMM Koşusu'nun çok çetin geçeceği ortada. Kalite safkanların bazıları son koşularında henüz form tutmadıklarını göstermişlerdi. O günden bugüne nelerin değiştiğini hep birlikte göreceğiz. Ayrıca son koşuları kötü olduğu için geri planda kalan safkanlar da mevcut. Ben burada orta mesafeleri en iyi koşan Karamustafam'ı önde tutuyorum fakat Akyaka, Oğuzboylu, Oğlum Serkan ve Hızlı Ahmet'in ihmale gelmeyeceğine de inanıyorum. 

NARTIN KILICI: Uzun mesafeye çıktığı ilk yarışta üçüncülükte kalıp beklentiyi karşılayamayan Nartın Kılıcı, bu ayın başında gerçekleştirdiği 1200 metreyi 1.16 çok rahat şeklindeki dereceli işiyle formunun epey yükseldiği belli olan Nartın Kılıcı'ndan çok yüksek tempoda koşulmayacağını düşündüğüm bu mücadelede ilk kez bir araya geldiği Ahmet Çelik idaresinde birincilik bekliyorum. 

KADHAN: Son startında Babaarif'e geçilmiş olsa da mesafenin 100 metre daha kısa olması ve kantarmasını çok daha yakından tanıyan Müslüm Çelik'in binmiş olması ile Kadhan'dan beyaz bayrak ayna yarışı gelecektir. 

Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

2. ALTILI

3.4.7.6.5.1
6.5.2.1.4.9
6.1.9.8.12
6 NARTIN KILICI // 5.2
5 KADHAN BANKO
9.2.5.8

50.4 TL // 151.2 TL

1. ALTILI

2.6.7.9
2 PANCMAHAL // 3.1
1 AYZAHANIM
3.4.7.6.5.1
6.5.2.1.4.9
6.1.9.8.12

50.4 TL // 151.2 TL

NALKAPON DAYI'NIN BİRİ CAZİP İKİ BANKOLU ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder