06 Mayıs Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

 


THE PLUCKY//YAVUZUM: Henüz maiden bir safkan olan The Plucky, orjin bakımından, ilerleyen dönemde daha uzun mesafelerde daha başarılı olacağa benziyor ancak bugün mesafenin 1600 metre olması ve rakipleriyle arasındaki kilo farkı onu ilk birinciliğine ulaştırmaya yetebilir. Lady Ceylin ile anneden kardeş olan Yavuzum, ilk çim denemesinde bugünkülere kıyasla epey sert grupla karşılaştı ve koşuyu gerilerde bitirdi. Bu defa elverişli koşullarda uygun rakiplerle start alacak ve Ahmet Çelik deklaresi de dikkat çekiyor. 

İZBIRAKAN: 3,5 ay kadar dinlendirilip Mart ayında sezonu açan safkan henüz ikinci koşusunda Açık 3 mücadelede Hafo ve Uğurbey'le potoya girip üçüncü çıktı. Ardından katıldığı iki koşuyu ise çok rahat kazandı. Ki iki yarış önce neredeyse bu grubun hepsini zorlanmadan geçti. Koşudaki safkanları incelediğimizde son koşusunu çok rahat kazanan Kerem Eyle'nin sertleşen rakiplerinin arasında bekleme yaparak kazanabileceğini sanmıyorum. Mecburen öndeki Dombra'yı yakın takip edecektir. Ayrıca Kanekonunoğlu için de benzer bir senaryo söz konusu olacak. Demirkurt da öne yakın koşan bir safkan. Bu şartlar altında İzbırakan'ın sonlardaki güçlü sprintiyle ön grubu avlaması ihtimali çok yüksek görünüyor.

DİZDARIM: Bu yılki ilk startında Yetim Ahmet'in kazandığı koşuda Sinanlı ile Derdiyok'un dibinde bitirdi. Daha sonra Adana'da startta kaldığı mücadeleyi gerilerde bitirip Ankara'ya geldi. Burada ise Mavivahar ile Alderamin'in arkasına sarkıp üçüncülük yaptı. Geçen yılın sonlarına doğru Ankara ve İstanbul'da çok sert gruplarda çok iyi yerlerde bitiren safkanın uygun grupta bu yılki ilk birinciliğine yakın olduğunu düşünüyorum. Aprantisi Vedat Abiş'in de ne kadar formda olduğunu düşünecek olursak Dizdarım'ın start sorunu yaşamaması halinde kazanmasını bekleyebiliriz. 

Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

3.6.5.2.1
2.6.1.3.11.8.7.10.5.4
6.2 // 1
1 İZBIRAKAN BANKO
2 DİZDARIM // 4
7.9.5.2.1.8.11.13

56 TL // 168 TL

NALKAPON DAYI'NIN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

1 Yorumlar

  1. Kralsiniz her iki siteden yarışan at ve sihirli kantarmadan 2 kişi takip ederim sürekli foto finiş ve kara kamçı bugün sizleri takip eden kişiler misli yarış yakaladı her ikinizinde ilk atları maşallah Son ayakta karakamcinin teki gelirse ince bi harçlık alırız bu pandemi günlerinde ilaç gibi gelir

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski