Hasan Kurtuluş

Ankara birinci altılı benim tarafımdan bakınca dört dörtlük bir program. 

KÜBRA HANIM

En iyi uzun çalışmalar onda. En çok uzun çalışma da onda. Kardeşi Win The Race'le Gökhan Kocakaya kardeşim geçen sene iki koşu kazandı. Buradaki rakiplerine baktığımda gözüme birkaç tanesi çarpıyor. Mesela Akın'ın bindiği safkanın orjini çok enteresan. Çalışması da güzeldi. Ama Kübra Hanım'ın kondüsyon olarak rakiplerinden çok daha hazır olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ben düşük bütçeli kuponlarda risk alınması gerektiğini düşünüyorum. 

KARAÇELİK

Bir bakalım, geçen sene üst üste kazandığı üç yarışta kimleri geçmiş. Sıralayalım: Afrikaander, Eser, Şenhan, Sıkıntı Yok; Köçek, Ildır Esintisi, Sakalaydın, Bodrum Kalesi, Yetim Ahmet... Daha kimi geçsin ki? Yarış da tam istediği tempoda ilerleyecek. Burada Yollaraz, Özyel var. Karaçelik de ona koşacak. Sonlarda içeriden doldurur, rakiplerinden kurtulur. 

ÖZGÜRSU

İlk yarışında dedi ki ben farklı bir tayım, bana dikkat edin. Çıktı, yürüdü, arayı açtı, uçtu kaçtı, fark yaptı, kazandı. İdman pistinde hem kendinden yaşça büyük hem de formda safkan Ildırbeyi'ne kök söktürürken gördükten sonra hiç tereddüdüm kalmadı. Akın Sözen kardeşimle yoluna kazanarak devam eder, kısa vadeli, açık yarışlara göz kırpar. 


Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7 KÜBRA HANIM // 1
5 KARAÇELİK BANKO
4 ÖZGÜRSU BANKO
3.1.2.8.7.9.4.6.5
7.1.4.2.5.3.9.8.10.6
3.1.2.11.5.6.9.7.4.8.10

69.6 TL // 139.2 TL