02 Mayıs Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahmini

 

Hasan Kurtuluş


TEK AŞKIM

İlk yarışında Ercan Çankaya kardeşim o kadar kötü bindi ki daha kötüsü nasıl olurdu bilmiyorum. Kesin kazanacağı yarışı kaybetti. Bu defa Mehmet Akyavuz kardeşim biniyor. Bu da demek oluyor ki tam hedef ilerliyorlar. Zaten ilk yarışını tekrarlarsa geçilmesi çok zor. Kaliteli bir Kaizbert olduğuna şüphe yok. 

OĞLUM BATUHAN - HİKMET FIRTINASI

Oğlum Batuhan, formunu bir buldu, pir buldu. Peş peşe birinciliklerle ilerlemeye devam ediyor ve geçtiği atlar bunların çoğundan daha iyiydi. Bugün sert rakibi ise formunu bulan bir başka isim Hikmet Fırtınası. Genel olarak ikisi arasında geçecek bir koşu. Az hata yapan kazanır. 

STRONG STEPS - DOĞUKAN

Strongh Steps, Urfa'dan geldi, ayağının tozuyla çıktığı çim pistte iyi bir üçüncülük elde etti. Bugün üçüncü kez çime çıkıyor. Geçildiği atlara baktığımızda Lorenzo ve Royal Eagle'ı görüyoruz. Bugünkü rakiplerinin o kadar iyi olmadığını düşünsem de bu yarışı nedense sürprize açık buluyorum. Burada da oltaya ilk takılan Doğukan oluyor. Güldür Yüzümü'nün anneden kardeş olan safkan ilk çim denemesinde Strong Steps'le aynı yarışta beşinci olmuştu ama şimdi bir fark var: Mehmet Akyavuz biniyor. 

NALKAPON DAYI'NIN ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahmini

1. ALTILI

10 TEK AŞKIM BANKO
1.3
5.4.3 // 6
3.11.1 // 9.6.5
1.2.6.4.7.3.5
1.4.3.5.10.6.8

61.74 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski