Serkan YaşarRAMPAGE: Her yarışı bir öncekinden iyi olan ve de kazandığı yarışta bu grubun çoğunu geçip sonraki koşusunda Tanatar Ekürisi'nin güçlü atlarından Pastoral Senfoni'ye çok az farkla geçilen Rampage, stiline en uygun jokey olduğuna inandığım Ahmet Çelik idaresinde denk grupla karşılaşacağı bu mücadelede favorim. 

ARISAN: Bugünkü mücadelede Arısan ile Kral Ömer arasındaki kilo farkının sonuç üzerinde ne kadar etkili olacağını ben de merak ediyorum çünkü Arısan gerçekten çok iyi bir form yakaladı ve de ilgilileri jokey nezaretinde ağır kiloyla koşmayı tercih ettiklerine göre safkana güveniyor olmalılar. Ayrıca daha evvelki senelerde çok daha güçlü atları geçmiş bir isim, yani formda bir Arısan kilo dezavantajına rağmen bu grupta kesinlikle favori. 

AGE OF LOVE: İyi orjiniyle dikkat çeken Age Of Love, bu yarışa en az kendisi kadar formda ekürisi Real Patek ile birlikte girecek ki Real Patek'in bu mesafede tecrübesi ve de birinciliği bulunuyor. Grubun genelinden daha başarılı bulduğum bu iki safkan, hemcinslerinin arasında birinciliğe yakın duruyorlar.

PERFECTLY SPLENDID: Chaotic ile anneden kardeş olan safkan, kariyerinin ilk mücadelesi için çok sert bir grupla karşılaşmıyor. Bugüne dek birçok kez 800 çalışan ve de son olarak 1000 metrelik bir çalışma yapan Perfectly Splendid'in yeterli hazırlıkları ile potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

3.6.9.4.2.7.1.5
3.9.5.7
1.3.2 // 7.8.9
4 AGE OF LOVE // 6
3 PERFECTLY SPLENDID BANKO
12.4.10.1.5.15

40.32 TL // 161.28 TL