TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

26 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

26 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana müthiş bankolar verdi. Cebin şişecek Dayı'm, dedi. Ona itimadım sonsuzdur. 

Dediğine göre, Babaoktay'ı padokta görmüş. Üç seyis zor zaptediyormuş. O sırada Karayel'de çayını yudumlayan Akın yeğenim, seyislerin onu zorladığını fark edip koşarak olay yerine gelmiş. "Hayırdır, ne yapıyorsunuz? Onu sakatlamanız an meselesi." dedikten sonra kendi elleriyle alıp ahıra götürmüş. Üstüne titriyormuş. Halis yeğenim de ikinci koşudaki Esenin Gülü'yle resital peşindeymiş. İlk yarışımda yaptığım hatayı yapmamam mümkün. Kolay kazanacağım, haberiniz ola, diyormuş. Gülçin Sultan, Bursa'dan fişek gibi getirilmiş. Karavandan iner inmez Veli'yi bir süzmüş. Seyisine dönüp "Rakiplerim nerede" diye sorduktan sonra şaha kalkıp kişneyerek gözdağı vermiş. 

Tekçarem, Ankara'dan gelirken çok huysuzlanmış. "Bu İstanbul ne kadar uzakmış. Bir daha beni böyle yola çıkarmayın. Bu ilk ve son olsun. Beni biraz daha kızdırırsanız kazanmamam mümkün olabilir. Ama sizi bu defa affediyorum. Bütün rakiplerimi çiğ çiğ yerim." demiş. Kocavezir de galobunu yaparken martıyla yarışıp kazanmış. 

Görüyorsu yeğenim, bu istihbaratları hiçbir yerde bulamazsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

HONG KONG HAPPY VALLEY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 BABAOKTAY // 3.7.5.4
8 ESENİN GÜLÜ BANKO
1 GÜLÇİN SULTAN // 2.3.4.5
1.2 
5.1.3.6.2.11.4.7
3.4.8.1.2.7

6.72 TL // 168 TL

2. ALTILI

5.1.3.6.2.11.4.7
3.4.8.1.2.7
1 TEKÇAREM BANKO
1 KOCAVEZİR // 2
3.1.7.9.8
6.4.3.2.9.7

100.8 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

2 $type={blogger}

  1. Nalko tekin gelmezse seni çölde kısmeti en alicam kamcigi elim e..60derece.sicakta kamciyi sırtına vurara bagirttiricam seni nalko ayani yarıp tuz karabiber basicam ..kisneti em seni nalko tepemde akbalalar seni gozetliyo ellerinden öperim nalko takipteyim düşmanın varsa söyle aybilegini keserim

    YanıtlaSil
  2. Nalko seni Cole goturup kıçını kızgın demirlen daglicam sonra kıçını yaglicam. Elime diken li sopaylan vurucam fuzeyeyi takip seni aya Mars'a güneşe göndermem an meselesi yattık ne

    YanıtlaSil