TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

20 Mayıs Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

20 Mayıs Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

LUCKY FOOT

Çıksın, kendi yarışını yapsın, bu grupta rakip olabilecek at yok. Ama arasının uzunluğu, idmanlarındaki kesinti beni banko yazmaktan alıkoyuyor. Bir de yakın zamanda bir açık, bir kısa vade koşudan kayıt sildirmiş. Bugün Şartlı 4 koşacak. Bu gruba yetecek derecede hazır olduğu görülüyor. Mesafe de kısa. Oksijen duvarına çarpmaz. 

SPENCER - NO REGRET

Birbirine denk dört safkanın yan yana geldiği bir yarışta birinin diğerlerini oran bakımından bu kadar ayırmasını anlamıyorum arkadaş. No Regret. çok kaliteli bir safkan. Spencer, Ceyar, Osman Bey... Üçünün de ondan geri kalır yanı yok. Koştukları atlara bakınca bu durum net bir şekilde ortaya çıkıyor. No Regret, İzmir'de son yarışlarını net farklarla kazanmıştı ama burası Ankara! Yarış gören Spencer'ın geçen sene kazandığı koşuları unutacak değiliz. 

ERKMEN - ÇAKMAKŞAH

Erkmen, bir yarış gördü, nefes açtı. Bu defa çok daha sağlıklı koşacaktır. Ondan numarayı almak güç. Sonlarda da direnen bir safkan. Eğer çok fazla baskı görmezse bitirebilir. Elbette Gökyüzü gibi bir kaliteye az farkla geçilen Çakmakşah'a Karataş'ın bindiğini görmezden gelemeyiz. Eğer Onurluefe, Erkmen'e yapışırsa Karataş cezayı keser. 

BARONIAL

Geçen sene yarış hayatına iyi gruplarda başladı. Fena koşmadı. Bu sezon gördüğü yarışlarla toparlandı, kendine geldi. Akın kardeşimin kantarmaya geçtiği ilk koşusunda yaptığı üçüncülükle de göze girdi. O gün atı nerede bekletip, nerede yürütmesi gerektiğini çözdüğünü düşünüyorum. Hiç iddiası yokken sonlardaki teşvikleri de bunu almak için birkaç hamleydi. Bu defa yarışı nasıl ve nerede takip edeceğini bildiği bir mücadele olacak. Sonlarda güçlü gelir, yarışı kopartır. 

Bugün ilk iki ayakta filim kopacağa benziyor. Hayırlısı, diyelim. Şans sizinle olsun. 

NALKAPON İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

7.10.8.9.6.2.1.11
8.1.5.4.9.3
3.2.1
4.1 // 3.2
4.3 // 6.8
2 BARONIAL BANKO

40.32 TL


Etiketler

Yorum Gönder