Nasılsın yeğenim, iyi misin? Hayırdır yeğenim, moralin bozuk? Ne sandın, yoksa müthiş Ankara kurgum yatınca seni İzmir'den mahrum edeceğimi mi düşündün? Korkma, Dayı'n ölmedi. Şovlarım yeni başlıyor. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim yine iyi çalışmış. Her şeyi tastamam etmiş. İstihbaratları fare deliğinden çıkartmış. İzmir'deki seyis yeğenlerime gönderdiğim bayram harçlığı işe yaramış. Dediğine göre üçüncü ayaktaki Wild Bill, zımba gibiymiş. Padokta gördüğünde üç seyis zor zaptediyormuş. Cemo yeğenim de yardıma koşunca kontrol altına alabilmişler. Cemo yeğen kurnazdır. "Hayırdır, mama mı verdiniz" diye sormuş. Onlar da "Yok Cemo gardaş. İyi hazırladık. Bu defa ok gibi çıkıp mızrak gibi saplanacak." demişler. Cemo yeğenimin dediğine göre onlar boş konuşmazmış. Her ne kadar bugün Nestor bankomun kazanacağını bilsem de, ona çok güvensem de içimde kötü bir hisin olduğu, TJK Reisi'nin orada bir katakulli çevireceğini düşündüğüm söylentileri doğrudur. 

Son ayakta da Yener bankom koşuyor. Onu son gördüğümde adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırmıştım. Bültende adını görünce üstün hafızamla hemen hatırlamam mümkün oldu. Ama peçeteleri karıştırırken iki üç at daha buldum yeğen. Hepsini sıvıştırmışım. Şimdi sıra sende. Söğüşleyip keyfine bak. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

2. ALTILI

9.12.5.6.10.3.1
7.5.10.4.2.3.8
1.3
2 NESTOR BANKO
8.5.9.10.7.12.3.1
10 YENER // 9.5.17

54.88 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.