07 Mayıs Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 

EFESLİ HALİL: Annesi Bozçin, Bozdoğan gibi orta ve uzun mesafe kum pist yarışlarının başarılı ismiyle tam kardeş olan Efesli Halil, bugüne dek katıldığı koşularda sergilediği performansla bu gruptaki birçok rakibinden daha güçlü olduğunu gösterdi. Yatkın olduğu mesafede birinciliklerine bir yenisini ekleyebilecek durumda. 

CAGNER: Son dördüncülüğünde çim pistte biraz eksik koştuğunu düşündüren Cagner'e bugün bir kere daha favori hanesinde şans vereceğim. Eğer yine beklşentimi karşılamazsa bu tip gruplarda çimde adını unutacağım bir safkan olacak. Ankara'da iyi bir hazırlık dönemi geçiren Cagner'in gerçekleştirdiği 1000 metreyi 1.01 şeklindeki çalışmasındaki görüntüsü bugün çok iyi bir performans sergileyeceğine işaret ediyordu. Eğer çim pist koşusunda ben yanılıyorsam rahat kazanacağı bir grupla karşılaşıyor. Fakat kötü koşması durumunda yarış epey karışır. 

ÇAKALINOĞLU: Son koşusunda jokeyi önleri fazla zorlamayınca ilk 800'ü yavaş tempolu geçen koşuda sonlara diri gelip kazanmasını bildi. Bugün numara ona kalacağa benziyor. Yani kendi temposunda götürme şansı yüksek. Elbette King Serkan'ın koşu içerisinde nasıl konum alacağı da önemli ama ilk bakışta Çakalınoğlu'nun tempo vereceği bir yarış olacağını düşündürüyor. Böyle bir durumda ise form durumu iyi olan safkandan beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. 

KING HAYRİ: Yarış hayatının ilk koşusunda pisti gezinmesine rağmen düzlüğe çıkıldığında iç kulvardan dışa açılıp buradan çok düzgün aksiyonlarla etkili bir sprint atarak ikinci olan King Hayri'nin o gün geçildiği Master Of Puppets, bir sonraki koşusunu da kazanmayı başardı. Burada Monshau'nun kardeşi Enterdonat, Queen Amidala'nın kardeşi Lady Palpatine ile iyi orjinli bir diğer safkan Queen On Duty de var ancak King Hayri'nin ilk yarış perfomansının ardından artan tecrübesiyle bu defa kazanmasını bekliyorum. 

MALALA: Son üçüncülüğünde çok ciddi bir sürprizin eşiğinden dönen Malala, bu defa Ahmet Çelik deklaresi ile ön plana çıkıyor. Grup içerisinde rakip olabilecek üç safkan gördüm ve hepsini şablonuma ekledim. Ancak kısa mesafede çim kum ayırt etmeden iyi koşan Montego ile anneden kardeş olan bu safkanın kariyerinin ilk birinciliğindeki gibi bekleme yapması halinde kazanma şansını yüksek görüyorum. 


Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1 EFESLİ HALİL // 4
1.4.3.5.14.6.10.9.2
2.3.6.4.8.1.5.10
4.1.5.3
3 KING HAYRİ BANKO
2.6 // 7.10

40.32 TL 


1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski