Yine İstedik, Yine Oldu! O Spiker İstifa Etti!

 


Günlerce gündemde tuttuğumuz, "Yeter artık!" dediğimiz ve özellikle Samet Erkuş'un attan düşmesi hadisesindeki yarışseverin haklı isyanını gündeme taşıdığımız spiker meselesi sonunda çözüme kavuşturuldu! 

Nihayet, Adana yarışlarını anlatan o spikerin kendi isteği ile görevini bırakıp TJK içerisinde başka bir birime geçtiği duyuruldu. Bu konu hakkında daha önce birçok paylaşımda bulunup defalarca TJK'yı uyardık ve derhal başka bir birime geçirilmesi gerektiğini vurguladık. O yüzden üzerinde daha fazla durmayacağız.

Elbette bu ve buna benzer birçok konuyu gündeme taşıyan tek yarış sitesi olan Sihirli Kantarma'nın bundan sonraki süreçte de TJK'yı karşısına almaya devam edeceğinden, sizin sesiniz olma görevini layıkıyla yerine getireceğinden şüpheniz olmasın.

Tekrar ediyoruz: Biz yarışseveriz. Bu sektörde biz de paydaşız. Bizi yok sayarak hiçbir yere varılmaz. TJK, artık bunu iyi anlamalı ve eski dönemlerdeki yok sayan tavrından vazgeçmelidir. Biz istersek olmayacak hiçbir değişiklik yok. Yarışseverler olarak gücümüzün farkına varalım, tek ses olalım, birlik olalım. Ancak bu şekilde tıkanan kulakları, kapanan dudakları, kör olan gözleri açabilir, varlığımızı kesin ve net bir biçimde TJK'ya kabul ettirebiliriz. 

Sihirli Kantarma: Yarışseverin sesi, yüreği, gücü. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.