30 Nisan Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Serkan Yaşar

HARD OF HÜSNE//SILENT WAVE: KV 7 Ankara Barosu koşusunda son dönemin formda kısrağı Mandalorian'a kaybeden Hard Of Hüsne, bu kez daha uygun bir grup bulmuşa benziyor. Orjin bakımından dikkat çekici olan ve de iyi ellerde hazırlanan kısrak, kalitesini konuşturacaktır. Müslüm Çelik'in Jacinda'dan inerek binmeyi tercihlediği Silent Wave, idman pistinde çok iyi durumda görünüyordu. Eğer kağıt üstünde durduğu gibi çim pisti yaparsa buradaki birincilik mücadelesinin en güçlü adaylarından biridir. 

COMPILER: Bugüne dek katıldığı bütün yarışları kazanan ve de ilk defa çim pisti tecrübe edecek olan Compiler için pistin sorun teşkil edeceğini sanmıyorum çünkü orjini bu pistte koşmaya müsait. Son startında Macau, Regardless gibi güçlü safkanları mağlup etmeyi başaran Compiler'in kendini de ispatladığını düşünüyorum. Bu koşu için Ankara'da yapmış olduğu çalışmalarda da iyi durumunu koruduğunu gösteren safkanın kazanmasını bekliyorum. 

KATMA DEĞER: Buradaki güçlü rakiplerini daha evvel geçmeyi başaran Katma Değer, son startında temponun çok düşük kalmasından olumsuz etkilendi. Sonlarda bir ara liderliği alsa da rakiplerinin de dinç olmasından dolayı beklenen yarışı yapamamıştı. Bugün mesafenin kısalmış olmasının Katma Değer için ekstra bir avantaj olduğuna inanıyorum. Daha önce bu pist ve mesafede katıldığı 11 koşudan dört birincilik çıkartan ve de hem kısa vadeli hem de açık yarışlarda ikincilikleri bulunan Katma Değer, iyi yarışlarından birini yaparsa kazanacaktır. 

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

4.7.11.1.2.8
1.14.4.8.9.6
5.10 // 3.7.6
1 COMPILER BANKO
3 KATMA DEĞER // 6
9.10.8.7.5.11

151.2 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.