Serkan Yaşar

LUMINESCENCE: Bu mesafelerde oldukça başarılı bir safkan ve de aradan sonraki ilk kısa mesafeli koşu performans çok iyiydi. Daha evvelinde sentetik pistte benzer bir grubu 61 kg ile geçmeyi başaran safkanın bugün de rakiplerine üstünlük kurarak kazanmasını bekliyorum. 

REAL PATEK: Orta mesafede kazandığı mücadelenin sonlarında rakiplerine nazaran çok daha kolay bir görüntüye sahip olan safkan, liderliği aldıktan sonra attığı her adımda farkı biraz daha açarak kazanmıştı. Bugün mesafe uzadı ancak ben bu durumun büyük bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Ayhan Kurşun idaresinde benzer bir performans sergileyerek potoyu önde geçebilir. 

RAVING MOON: Son ikinciliğinde çok gerilerde beklemiş, düzlüğe doğru altıncılığa ilerlemiş ve de son 200 metre kala güçlü bir sprint atmıştı. O gün yarışın temposunun çok düşük kalması da safkanın performansını oldukça olumsuz etkilemişti. Halis Karataş, o gün safkanın karakterine iyi hâkim oldu ve de bence bu yarışta hem çok gerilerde beklemeyecek hem de düzlüğe öndeki atın birkaç boy gerisinde çıkacaktır. Çünkü ikinci olduğu son startında kazanan Pace'den çok daha dinç ve güçlü bir görüntüye sahipti. Yani kazanabileceği bir yarışı yanlış strateji ile kaybetti. Bu kez de koşu yavaş giderse aynı hataya düşmez. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.5.3.2.9.6
6 LUMINESCENCE BANKO
1.2.3.7 // 5.4
2.1.3 // 7
1.4.6.7
9.4.1.7

80.64 TL // 161.28