TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

23 Nisan Serkan Yaşar İstanbul Altılı Tahminleri

23 Nisan Serkan Yaşar İstanbul Altılı Tahminleri

 

Serkan Yaşar

Bugünkü İstanbul programı iki banko üzerine kurulduğunda, kim gelirse gelsin, kurgusu ortaya çıkıyor. Yani iki bankoyu bulduğunuzda altılıyı yakalama şansınız %100 oluyor. Ben de bu şekilde iki banko arayışına girdim ve ikinci ayak ile dördüncü ayakta karar kıldım. 

CORCOVADO: Uzun mesafeli çim pist yarışlarında evvelki senelerde ortaya koyduğu performansla katıldığı Grup yarışlardaki başarılı neticeleriyle de bu grupta ön plana çıkan bir safkan. Bir yıl ara verdikten sonra iştirak ettiği son yarışının hiçbir şekilde gücüne ölçü alınmayacağını düşünüyorum. Artan kondüsyonuyla uygun grupta favorim.

VINCITORE: Henüz ikinci startında usta atlar gibi koşarak düzlük üzerinde muhteşem bir sprint atıp kazanan Vincitore, bu kez uzayan mesafede çok daha etkili olacaktır. Yarış hayatının ilk koşusunda çok sert gruplar karşılaşmıştı ki orada kazanan Romanı Kalibre geçtiğimiz günlerde KV 8 Ergün Talay Koşusu'nda çok güçlü rakipler arasında az farkla kaybederek ikinci oldu. Giant Dream ise KV 9 Sadık Eliyeşil Koşusu'nu dördüncü olarak tamamladı. Bu safkanların sergiledikleri performans bize Vincitore'nin potansiyeli hakkında da bilgi veriyor. Kazandığı günkü mücadeleci yapısı da oldukça olumlu. Ayrıca bu defa kapalı gözlük takılmasının da faydalı olacağını düşünüyorum. Bir müddet geri alındıktan sonra hız kazandırdığı idmanları ile yaklaşık olarak 1 aydır bu mücadeleye hazırlanan ve dereceli işler ortaya koyan safkanın kazanmasını bekliyorum. 

ENDER MAN: Henüz çok sert gruplarla karşılaşmamış olsa da her yarışında bir öncekinden daha iyi koştuğu söylenebilir. Özellikle Halis Karataş idaresinde girdiği son mücadelede düzlük üzerinde epey aşama kaydetmiş bir görüntüye sahipti. Öne yakın koşuyor olması süratli gitmesi muhtemel olan bu yarış için bir dezavantajı gibi görünse de Halis Karataş'ın bunu göz önünde bulundurarak biraz gerilerde bekleyip doğru yerde yürüteceğine inanıyorum. 

SÜLÜNBİKE: Halis Karataş'la katıldığı iki koşudan da birincilikle ayrılan Sülünbike, iyi bir form yakaladığının ve bu istikrarlı görüntüsünü bir müddet daha devam ettireceğinin sinyallerini veriyor. Bugün elverişli koşullarda start alan safkandan bir birincilik daha gelebilir. 

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Tahminleri

3.1.5.2.8 // 7.4.6
4 VINCITORE BANKO
3.5.1.2.8.4 // 6.7
1 SÜLÜNBİKE BANKO
4.5.1.2 // 3.6
4.5.7.2.1.6.3

58.8 TL // 156.8 TL

Etiketler

Yorum Gönder