Serkan Yaşar

BIG PRIZE: Yarış hayatının ilk koşusunda koşu boyunca birçok yerde sertlik yaparak jokeyine çok zor anlar yaşatmıştı. Buna rağmen Gökhan Kocakaya, safkanı iyi idare ederek düzlükte iç kulvara alıp buradan atak yapmayı başardı. Sonlara dinç girmesine rağmen huysuzluğu devam edince istenilen sonucu alamadı. Anadan Prize For ve de Big Brown gibi kalite atlarla kardeş olan tayın edindiği tecrübe ile bu kez daha iyi koşarak potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

FERHAN: Luminescence ile Azmantor'un bir arada olması temponun biraz da olsa yükseleceğine işaret ediyor. Ferhan, son zamanlarda daha uzun mesafelerde sonlarda yaptığı güçlü ataklarını izlediğimiz bir safkan ancak kısa ve de orta mesafelerde de birincilikleri yahut iyi yarışları var. Rakiplerine oranla çok ciddi bir kilo avantajına sahip olan bu safkan, her zamanki stiliyle koşarak düzlükte dışa açılıp sonlarda güçlü gelecektir. Tempo da istediği gibi olursa kazanmaması için bir sebep yok. 

TRIBUTE TO JOSS//DOĞA KANUNU: Bugün Çakalınoğlu tempoyu belirlemek isteyecek ancak Doğa Kanunu ona pek fırsat vermek istemeyecektir. Eğer bu ikili tempoyu yüksek tutarsa Tribute To Joss için çok kolay bir yarış olur. Ama tahminimce normal tempoda ilerleyeceklerdir. Yani 1200'ü 1.15/16 geçerler diye düşünüyorum. Eğer böyle olursa sonlarda Tribute To Joss'un etkili ataklarını göreceğiz. Önde de Doğa Kanunu'nun Çakalınoğlu'ndan sıyrılması beklenebilir. Yani son metrelerde bu iki safkanın mücadelesine şahit olma ihtimalimiz oldukça fazla. 

ÖZGÜNSTONE: Hışman Çizik idaresinde katıldığı iki koşuda da çok iyi bir performans sergileyerek birinde Orhunkaan'a son anda geçildi, diğerinde ise Niğboılu'yu son anda geçti. O koşularında karşılaştığı rakiplerin hiçbiri bu grupla kıyas kabul etmiyor. Eğer kiloyu kaldırır ve rakiplerine dağıtırsa bir kez daha potoyu önde geçebilir. 

NALKAPON DAYI'NIN 2 BANKOLU İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

10.4.5.7.6.1.3.2
1 BIG PRIZE BANKO
9.2.4.5.6.1
2.1
1.5.4.3.10.8
6.4.10.5

161.28 TL