18 Nisan Serkan Yaşar Adana Altılı Tahminleri

 

Serkan Yaşar

Bugün Adana'da zorluk derecesi yüksek bir program var. İkramiyesi de tatmin edici olacaktır. Bu yüzden ters kurgu yapıp beklemek en doğrusu olur. 

YARIŞ BEYİ: Bu yıla Urfa'da başlayan Yarış Beyi, uzun mesafli çim pist yarışlarında başarılı olmasını beklediğim bir safkan ve de Adana'da şimdiye kadar katıldığı koşuların birinin mesafesi kısaydı, diğeri sert gruptaydı. 1800 metre mesafedeki son yarışını ise fena yerde bitirmedi. Bugün ilk kez Mert Gökalp Arslan ile buluşacak olan safkanın bugün istediği tempoyu da koşuya verebileceğini düşünüyorum. Eğer düşündüğüm gibi önde fazlaca sıkıştırılmazsa buradan birincilikle ayrılacaktır. 

STARIN OĞLU: Orjini çim piste çok yatkın bir safkan. Eğer mesafe kısa olmasaydı tereddüt etmeden banko önerirdim. Ancak Yavuzstar taylarının kısa mesafeyi koşabilmeleri ve de daha önceki kısa mesafe yarışlarındaki görüntüsünü dikkate alıp üzerine bir de kilosunu eklediğimde favori olarak önermenin doğru olacağı kanısına vardım. İlk çim sınavında iyi bir yarış bekliyorum. 

ATLAS ÇİÇEĞİ: Evvelki senelerde daha sert gruplarda yaptığı başarılı yarışlara baktığımızda ve de çim pistteki son iki koşusunu incelediğimizde artık kazanabilecek duruma ulaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Temponun uygun olacağını düşündüğüm kısa mesafeli bu mücadelede uygun rakipler arasında kazanarak iki yıllık kazanma özlemine son vereceğine inanıyorum. 

Serkan Yaşar Adana Altılı Tahminleri

9.12.7.4.10.11
11.12.2.3.6.5.10.4.14.9
4 YARIŞ BEYİ // 7.5
9.4.10
4.5.12.7.11
11 ATLAS ÇİÇEĞİ BANKO

63 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski