TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

O Spiker Susmadan Yarışsever Susmayacak!

O Spiker Susmadan Yarışsever Susmayacak!Türkiye Jokey Kulübü'ndeki çürümüşlük, Samet Erkuş'un attan düşmesi ile daha da ortaya çıktı. Kokusu yarışseverin burnunun direğini kırmak üzere. Bir spikeri yarışı anlatırken olay hiç yaşanmamış gibi davranır, diğer spikeri de olaydan bahsederken Samet Erkuş'un adını telaffuz etmeyip üst perde konuşarak "Tedavi sürecinde olan arkadaşımıza Allah'tan sağlık diliyorum." der. Yine sınıfta kaldın TJK! 

Biz de onları yok sayar, adlarını anmayız!

BIKTIK TJK!

Bıktık TJK! O spikeriniz atları tanımıyor, her koşuda düzlükte muhakkak bir kere susuyor. Formalardan bihaber, numaraları sürekli karıştırıyor. Hepsinden önemlisi de jokeylerin hayatını hiçe sayıyor. Soruyoruz size: Adana'da Samet Erkuş, attan düştü, üstünden diğer atlar geçti. Nasıl bir vicdan sahibi aynı şevkle yarış anlatmaya devam edebilir.

Siz bunları sürekli tolere ediyorsunuz. Haydi bir nebze anladık, diyelim. Ağabeyi mi, amcası mı, amcasının oğlu mu bilmediğimiz bir kişi iktidar partisinin bir il başkanı. Elinizi kolunuz bağlı, üzerinizde siyasi baskı var. Böyle olduğunu varsayıyoruz. O hâlde geri hizmete çekin. Ne bileyim yarış öncesi atların tanıtımını yaptırın ama artık yarışsevere kulak tıkamayın. 

YARIŞSEVER O SPİKERİN SESİNE TAHAMMÜL EDEMİYOR

Yarışsever o spikeri istemiyordu. Sesine tahammül edemiyordu. Samet Erkuş, yarışındaki tavrı ile de yarışseverin nefretini kazandı. Tepkiler çığ gibi büyürken üç maymunu oynamaktan vazgeçin! Alın bu adamı gücünüz yetiyorsa sesini duymayacağımız bir yere koyun yetmiyorsa da yarış öncesinde atları tanıttırın. Fakat bu konuyu daha fazla uzatmayın. 

Birçok yarışsever "Bu spiker anlattığında kanal değiştiriyorum", "Bu spiker anlatıyorsa oynamıyorum." ifadelerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Samet Erkuş yarışındaki tutumundan ötürü de iki gündür tepkiler durmuyor. 

Sadece bu hadise bile at yarışlarından uzaklaşmaya hazır birçok kişiye sebep teşkil edebilir. Dün akşamdan bu yana TJK Beyaz Masa'ya bu hususta birçok şikayet iletildi ve ekran görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. TJK, şunu bilsin ki "o spiker" susmadığı sürece artık yarışsever de susmayacak. Bu bir yol ayrımıdır. 

SAMET ERKUŞ'UN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder