TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor - O Spiker Aklımızla Alay Ediyor

Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor - O Spiker Aklımızla Alay Ediyor


 

Biz "Yeter artık, pılını pırtını toplayıp gitsin" diyoruz. "TJK, başımızınn üstünde yeri var, siz gidin" diyor. Sırtını devlete dayamak, dedikleri bu olsa gerek. Yetenek yok ama TJK mikrofonu ona emanet. 

Samet Erkuş attan düşüyor, ne yarıştan sonra ne de bir sonraki koşuda özür mahiyetinde açıklama yapmıyor. Olayın üstünden 15 saat geçiyor, o spiker, paylaşım yapıp özür diliyor. Özrü ise kabahatinden büyük. Resmen aklımızla alay ediyor. Yarışsever duruma çok tepkili. TJK, kulakları tıkamış durumda ve günü kurtarma peşinde. İşte bazıTwitter kullanıcılarından gelen tepkiler: 

@VelaciraptorAsk: Neyi görüyorsun ki Allah aşkına,  elestrimeyelim diyoruz herkese hata yapabilir diyoruz ama kusura bakma artık. Her yarış ayrı bir olay. Ama Samet Erkuş'un hayatı herşeyden önemli.

@sampdor83682187: Elestiriler hakli. Ben ozellikle tek yazdigim ati formadan takip ediyorum, yani kendi isimi kendim hallediyorum Adana'da. Ayrica at devrilmedi kardesim. Tekrari seyredip aktarirken bile sikinti var anlayacagin.

@@Nitro0114: Madem anlatırken görmedin yarış tekrarında dile getirebilirdin o koltukta bir yere kadar oturabilirsin.

@Cpt_Hamit_Yaz: Bugun bursa yarıslarını ızlerken 4. Koşuda KEVİR - O.ATMACA devrildi...Aradaki anlatım farkı neden sana bukadar yüklenildiğinin açıklaması...Samet Erkuş'a ve Onur Atmaca'ya geçmiş olsun ve acil şifalar...

@cgrtpskn: Ya geç bunları Abdullah. Sadece bu değil ki. İki at lüt yapıyor üçüncü dördüncüyü sayıyorsun. Şahsımca biraz kaan kıynak’ı örnek almalısın. Handikap yarışı açık yarış gibi anlatıyor mesela. Heyecan istiyoruz.

@CanbazUmit: Yeminle kardeşim sen yarışı anlatmaya başladığında TV nin sesini kısıyorum. Gerçekten bezdirdin artık milleti.Anlatım sıfır. Yaris heyecanı yok bunaldık artık senden. Yanlış anlama karakterine ve kişiliğine sözümüz yok. Bu iş sana göre değil.Sen futbol anlatmaya devam et.

@darticleshore: yaris izlerken sahit oldugum en kotu anlatan spikersiniz . biraz vurun abaliya gibi oldu ama bazen yaris 300 metre kosuyor, bir - iki at startta kalinca ne diyeceginizi bilemiyorsunuz. atlari tanimiyorsunuz. formalari secemiyorsunuz. @OnurBukey de yapiyor bu isi siz de. enteresan.

@balalayka01: Ya kardeşim onuda geçtik her anlattığın yarış faul yaa her yarışı yanlış anlatıyorsun duraksıyorsun ses tonun rezalet ya geçen padokdaki atı yanlış tanıttın. Aynı atlar aynı anda 2.3. İlan ettin ya zorlama işte spiker olmuyor senden başka bi meslek yap bizde bu eziyetten kurtulak.

@Ayazaliar1: Kardeş kusura bakma ama gerçekten beceremiyorsun bu işi adana yarışlarını izlerken televizyonun sesini kapatıyorum malesef.

@alignctrk: Ses tonun anlatımın herşey fiyasko. Sana nasıl bu işi veriyorlar hayret ki hayret,,işini yapamıyorsun. Bırak bırak..

@Zeynepv79389672: Allah rızası için istifa et gözün birşey görmüyor sesin anlatımın iğrenç.

@yamanlarbeyi1: Ya halen konuşuyorsun bırak kardeşim bu mesleği belli ki torpille bi yerlere gelmişsin olmuyor ama yapamıyorsun bütün yarışseverler senden şikayetçi halen devam ediyorsun git Tjk da başka bölüme geç ordan ekmek ye sende bu senin isin değil....

@PASCAL3416: BİRAK BU MESLEĞİ SENİN YÜZÜNDEN YARİSİ SESSİZ SEYREDİYORUZ GINA GELDİ SENDEN GINAAA... o kadar millet şikayetçi yüzünde kızarmıyor halen ordasin.

Hepsini buraya taşımaya kalksak sayfalarca tutar. 

Biz de soruyoruz: TJK, SEN BU ADAMA NE ZAMAN YOL VERECEKSİN.

Etiketler

Yorum Gönder