Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bir günlük inzivam bitti. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularım artık her gün cebini şişirmeye devam edecek.

Dün Bursa altılısını bulduğum, gaymeleri cebime indirdikten sonra taş konkenin yolunu tuttuğum, sonra da emekli takımını söğüşleyip cebimi iyice şişirdiğim söylentileri doğrudur. Kahvecinin çırağına bahşişini verdim yeğen, haberin ola. Çaykur Rıza da ultra lüks evime gitmeden önce önüme demli çayımı koydu. İkramlarım geldi. Emekli takımı eve beş parasız gitmesin diye hepsinin harçlığını dağıttım. Ustalığım karşısında diz çökmekten bıkmadılar. Ne demişler: Yenilen pehlivan güreşe doymaz.

Bakıyorum da bugün JUST DIAMOND bankom koşuyor. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbarata göre padokta uçuyormuş. Sabah galoba götüren seyisi eyerini bırakamamış. 1000 metre peşinde sürükleyip götürmüş. O kadar hızlı koşuyormuş ki seyisini de havada uçurmuş. Eğer öyle olmasa her yeri paramparça olurmuş. O sırada hipodromda olan Ayhan Kurşun yeğenim bunu duyar duymaz menajerini arayıp talimat vermiş. Sonra da onu bindirmişler. Geçilmesi imkansızmış haberin ola.

Havalar ısındı. İtalyan mafyasından kart zampara Don Pito Carlo, bana gizli bir mesaj atıp ''Nalko Türk dilberleri burnumda tütüyor. Bodrum'da 8 yıldızlı bir oteli kapatıp seninle günümüzü gün etmemiz an meselesi. Ankara'daki pavyonlardan topladığımız dilberlerle havuz kenarında viskimizi yudumlarken senin üstün altılı bilginle hazırladığın müthiş kurguların sayesinde de cebimizi şişirmemiz mümkün. Gözlerinden öperim. İmza: Don Pito Carlo.'' Don Pito Carlo'nun has adamları Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko'yu da gizli bir görevle Amerika'ya göndermiş olmam mümkün. Yakında haberini alırsın yeğenim.

Haydi bakalım yeğen, aşk gemisiyle tatilime çıkmadan önce mükemmelliğimden faydalanman için son şansların. Doğru ganyana gidip verdiğim müthiş kurgumu oyna. Sonra da ganyanda cakanı satmaya başla. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

2.4.3.1.5.6.7.8

4.3 // 5

6.2 // 3.5

4 JUST DIAMOND BANKO

1.2.3

5.2.3.1.7.9.8.6

53.76 TL // 161.28 TL