Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana verdiğim müthiş İzmir kurguma iyi bak. Dün üstün altılı bilgimle kurduğum müthiş Bursa kurgumda her ne kadar bomba bankom İndian Sonata kazanmış olsa da, son ayaktaki bombam Deniz Köpüğü resital yapsa da dörtte kaldığım, iki ayakta madara olduğum söylentileri doğrudur. Ama bugün gücümü sergilemem an meselesi, haberin ola. 
Karşıyakalı Cemo yeğenimden aldığım istihbarata göre, ilk ayakta  Erdo şov peşindeymiş ama her an da her şey olabilirmiş. İkinci ayaktaki Jotunheim'in antrenörü hoca tutmuş, üç gündür yağmur duası okutuyormuş. Glabella'ya binen Gökhan Kocakaya yeğenim, İstanbul'dan uçağa binerken yanındaki yardakçılarına dönüp göz kırpmış. Bunun kripto bir mesaj olduğunu anlamam uzun sürmedi. Cemo yeğenin söylediğine göre beşinci ayaktaki Taya, fişek gibi hazırlanmış. "Dayı'm ona dikkat et, tevziyeyi almana sebep olabilir" dedi. Son ayakta kimin kazanacağını o da bilmiyormuş. Senin üstün altılı bilgine güveniyorum, dedi. 

Onunla konuştuktan sonra bülteni elime alıp mayın dedektörlerimi çalıştırdım. Son ayağı çözmem bir dakikamı almadı. Şipşak, yeğen. Bugün cebini iyice boşalt. Akşama gaymeleri koyacak yer olmalı. Anahtarını, cüzdanını bir yere topla. Olmazsa yanına battal boy bir çöp poşeti al. Onun içine koyarsın. Ganyancıya da selamımı söyle. Sana hürmette kusur ederse bana haber ver. Onun lisansını iptal ettirmem mümkün olabilir. TJK Reisi peşime ajan takmış olsa da içerideki adamlarımla bu işi çözerim. 

Şimdi doğru ganyanın yolunu tut yeğenim. Kimseyle konuşma. Müthiş kurgum tutmadan da renk verme. Anlarsın ya yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2.7.5.8.10.4.6
5 JOTUNHEIM BANKO
4.1.2.6.7.5.3
2 GLABELLA BANKO
11.2.7 // 1.3
5.6.2.1.3.11.9.14.16.13

102.9 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.