24 Nisan Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri


Nasılsın yeğenim? İki gün ortadan kaybolmam seni çok üzmüş gibi görünüyor. Korkma, Dayı'n ölmedi. Bugünkü İzmir bülteninin ne kadar zor olduğunu anlaman için sana verdiğim müthiş kurguya bakman yeterli, haberin ola. Benim bütün istihbaratımı kullanıp geçilmez banko bulamadığım bülten devreder yeğenim, bu böyle biline. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimle yaptığım gizli görüşmede "Dayı'm hakkını helal et. Ben de senin gücüne güveniyorum. Cebimi şişirmek için üstün altılı bilginle vereceğin müthiş İzmir kurgunu bekliyorum." dedi. Saman Osman telefonu açmadı, Süpürgeci Sülo da meşgule attı. Hepsi kaçacak delik arıyor. Anlayacağın yine baş başa kaldık. Yine gücümün ortaya koymam lazım. 

Yeğen ilk ayakta herkesi Duman etmeye hazırlanıyorum. Geçen gün İstanbul'da Halis Karataş yeğenim beni duman etmişti. Bugün intikamımı almam mümkün olacak. Her ne kadar beşinci ayakta Fast Ghost, Karadayım ikili biteceğini bilsem de son ayakta sana verdiğim Mystical Victory'yle Fearless Flame'in resital yapacağını tahmin etsem de tedbiri elde bırakmamakta fayda var. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

2. ALTILI

7 DUMANOĞLU // 2.5
3.5.10.11.12
1.4.9.2.5
6.8
3.4 // 6.9
7.8 // 11.13.15

35 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.