Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana müthiş Ankara kurgumu verdiğim müjdeyi de vermiştim, hatırla.  Akşam yapacağım İzmir resitlini bekle, demiştim. Hazır mısın yeğenim? İzmir cebini şişirecek. Bugün tevziyeyi üç dört kişinin almasını beklediğim, birinin sen, birinin de ben olduğu söylentileri doğrudur.

Cemo yeğen bugün bana bütün bombalarını verdi. Dediğine göre ilk ayaktaki Karamürselli, Black Stallion bir de Paramparça'dan biri bomba yapmaya hazırlanıyormuş. İkinci ayakta da Rubin Royal'le Sultan Joker'e dikkat etmem gerekiyormuş. Üçüncü ayaktan çok büyük sürpriz beklemese de her an her şey olabilirmiş. Dördüncü ayakta Very Gold'un geçilmesi mümkün değilmiş. Son ayakta da Ozgan'ın şov yapması an meselesiymiş. Onun söylediklerini ciddiye al yeğen. Cemo'nun şakası yoktur. Sonra akşam odanda yalnız kaldığında "Dayı'm söylemişti, Cemo'ya inanmadım." diye diye kafanı duvarlara vurursun. 

Şu anda canım çok sıkkın. Mahallede in cin top oynuyor. İftara da çok var. Mafya filmi izleyip geçmişteki o kudretli günlerimi hatırlamam mümkün olabilir. İstanbul'un en tanınmış tek tabancası bendim yeğen. Attığımı vururdum, vurduğumu indirirdim. Gücümün tartışılması söz konusu olamazdı. Vedat Teker filan benim önümde diz çöküp ayaklarıma kapanırdı. Sen Dayı'nı daha tanımıyorsun. Amerikan mafyasında Sıkarfeyz'in ayaklarıma kapanıp onu affetmem için yalvardığı günler dün gibi aklımda.

Sen bunları kafana takma yeğen. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularıma kendini ver. Valizi hazırla. Pazartesi günü büyük tahsilat var, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

HASAN KURTULUŞ'UN İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

2. ALTILI

8.10.2.4.3.5.1
2.13.9.4.1.3.11
6.8.10.3.1.4
9 VERY GOLD BANKO
2.1.4.9.3
4 OZGAN // 11

102.9 TL