28 Nisan Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugükü İstanbul bülteni tam ağzıma layık. Koruna yasakları başlamadan önce cebimi şişirip buradan aldığım gaymelerle 20 gün kupon doldurmam mümkün olabilir. Eğer biraz benim kadar kurnazsan senin de cebin şişecek. Her ne kadar ilk koşuda Halis Karataş yeğenimin kazanacağını bilsem de ekürisi çıkan Balık Gözlüm'ü banko yazıp şansımı ikiye katladım. Üstün zekamla zaman zaman böyle hamleler yaptığım söylentileri doğrudur. 

İkinci altılıya bakmadım bile yeğen. Söğüşlenmeye niyetim yok. TJK Reisi ellerini ovuşturuyor, senin ganyana gidip ikinci altılı oynamanı bekliyor. Bana kulak ver, sen sen ol ikinci altılı oynama. Yoksa akşam eve don mintan dönersin. Orada kurulan tezgahları ben bile çözemedim, senin hiç şansın yok. 

Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden aldığım bazı istihbaratları iyi değerlendirmem söz konusu oldu. Onun sayesinde dördüncü koşuyla altıncı koşuda bomba olacağını öğrendim. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumda o ayakları kapatıp kendimi sağlama aldım. Artık kim gelirse gelsin yatmam mümkün olmayacak. Benim yarınki Ankara bültenine çalışmam lazım. Hedefimde onu da bulmak var. Sen doğru ganyana git. Dediklerimi unutma. Ganyandaysan da müthiş kurguma baktığını çaktırma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MURAT KAYA'NIN ASCOT TAHMİNLERİ YAYINLANDI

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

7 BALIK GÖZLÜM BANKO
9.7.1.4
2.3
4.2.1.8.7.3.6.9.5.10
5.6 // 2.3
4.1.2.6.7 // 3.5

28 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 


Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.