Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün resital var, haberin ola. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim müthiş çalıştı. En iyi istihbaratları topladı. Gücüme güç kattı. Onunla dans etmenin ne kadar zor olduğunu senin de anlaman an meselesi. 

Bana bugün söylediğine göre üçüncü koşudaki Siyah Kule, zıpkın gibiymiş. Onu padokta görmüş. Pazularını şişirip sağdan soldan geçenlere gösteriyormuş. Mehmet Kaya yeğenim de onu okşayıp öpüyormuş. Gözümün nuru, diyormuş. Sülo'nun duyduğuna göre hedefinde grup yarışlar varmış. Altıncı koşudaki Jacinda da fişek gibiymiş. Adana'dan Ankara'ya giderken seyisini çağırmış. Yarış ne zaman, diye sormuş. Çok öfkeliymiş. Artık gücümü göstermem, popülerliğimi arttırmam lazım, diye diye kişniyormuş. Yedinci koşudaki Mitralyöz'ü padokta gören Sülo yeğen, onu ziyaret etmiş. Durumunu sormuş. O da demiş ki: Hiç korkma Sülo, Dayı'ya selamımı söyle. Beni banko yazıp keyfine baksın. 

Görüyorsun yeğen, tüyoları ilk ağızdan alıyorum. Ne jokey, ne at sahibi ne de antrenörler muhatabım değil. Sülo yeğen sayesinde atlarla bire bir ilişkim var. Var mı benim gibisi, sen söyle? Paralı sitecilerin tek rakibiyim. TJK Reisi'nin en büyük düşmanıyım. FBI, CIA, MOSSAD, KGB peşimde. Şimdi de MSS ajanlarının merceğindeyim. MSS de ne ola ki Dayı'm, diye sorduğunu duyar gibiyim. Ne olacak yeğen, Çin istihbaratı. Çekik gözleri üstümde. Geçen gün Erkete Orhan yeğen bana yaptığı ziyarette kulağıma fısıldadı: "Dayı kapıda iki Çinli vardı. Arabada oturmuş pirinç pilavı yiyorlardı." Bunu duyar duymaz perdeleri çektim. Mahremiyetim en önem verdiğim özelliğimdir.

Sen bunları boş ver yeğen. Duyduklarını da sağda solda anlatma. Başın belaya girmesin. Benim gibi kelle koltukta gezmek her yiğidin harcı değil. Sen hemen ganyana koşup üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu oyna. Sonra da cebini şişirmek için bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MURAT KAYA NEWMARKET'I SİZLER İÇİN YORUMLADI! TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

5.6.4.7
9.1.2.3.5.10
10 SİYAH KULE BANKO
2.3.7.6
8.9.10.4.1.2.7
9 JACINDA // 3.7

47.04 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

8.9.10.4.1.2.7
9 JACINDA // 3.7
2 MİTRALYÖZ BANKO
5.3 // 1.4
7.10.8.6.4.2.9
1.6.4.2

27.44 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.