Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana üçlü ganyan vermem mümkün olacak. İki müthiş bankomla resital yaparken dördüncü ayağı da iki atla geçip cebini tıka basa doldurmam an meselesi. 

Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. Öyle bir kripto mesaj verdi ki ne FBI, CIA ne de TJK Reisi'nin paralı ajanlarının anlaması söz konusu olamazdı. Sadece benim gibi üstün bir zekaya sahip olup müthiş gavurca bilgisi olanlar anlayabilirdi. Sülo yeğen beni aradığında çok heyecanlıydı. Onu hiç böyle görmemiştim. Eli ayağı titriyordu. Gömüyü bulan korsanlar gibiydi. "Dayı'm büyük ödülü kazandım. Halis muhlis Lüle taşı tespih. Bugün sen de bankoları tespihe taş dizer gibi dizersin artık. Dördüncü ayağa da bir iki at yaz geç. Ellerinden öperim." deyip kapattı. 

Onun bana kripto mesaj verdiğini anlamam mümkün olmuştu ama çok zordu. Çözmek için üstün altılı bilgimi, gavurcamı, mayın dedektörlerimi, bir de güçlü yedinci hissimi kullanmam gerekti. Sülo yeğen bana büyük ödül derken aslında ikinci ayakta koşan Big Prize'ı söylüyordu. Dördüncü ayağa bir iki at yazarsın derken de hem biri hem de ikiyi yaz geç demek istemişti. En zoru da halis muhlis Lüle taşı dediğinde ne söylediğini anlamaktı. Onu da şipşak çözdüm. Beşinci ayaktaki Özgünstone bankosuyla resital yapması an meselesiydi.

Haydi yeğen, vakit kaybetme. Hemen TJK Reisi'nin seni söğüşlediği ganyanmatik sayfasını aç. Oraya bilgilerini yazıp hesabını aç. Sonra da sağı solu kontrol et. Seni takip eden birileri var mı diye kontrol et. Yalnız olduğundan eminsen üstün altılı bilgimle hazırladığım, istihbarat gücümü kullandığım müthiş İstanbul kurgumu yatırıp çık. Kompiterini iyice şifrele. Kimse giremesin. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

1.3.6.5.7.4.10.2.9.8 (H)
1 BIG PRIZE BANKO
9.2.4.5.6.1.7.3.8 (H)
2.1 
1 ÖZGÜNSTONE BANKO
6.4.9.10.1.5.11.12.3.2.7.8 (H)

134.4 TL