21 Nisan Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sana verdiğim müthiş Adana bankolarımın resitali bazı kesimleri rahatsız etmiş olabilir. Özellikle paralı sitecilerin ajanları pusuda. Hakkımda günlük rapor yazıp onların gizli gruplarına atıyorlar. İstihbaratım çok kuvvetlidir. 

Süpürgeci Sülo'yu yavuklusuna kavuşturduğumdan beri ondan yeteri kadar verim alamıyor olmam mümkün. Geçen gün kulağını sündürüp resti çektim. Bugün verdiği müthiş İstanbul kurgusuna güveniyorum. Ona olan inancım sonsuz. Bana bugün dediğine göre beşinci ayaktaki Yamanlarbeyi, pek yaman hazırlanmış. Laetita da resital peşindeymiş. Halis yeğenim onun koşacağını duyar duymaz kendi adını yazdırıp kimseye kaptırmam mümkün değil, demiş. 

Bu aralar keyfim yok yeğenim. Morelim çok bozuk. Günlük taş konken turnuvaları bitti. Koruna her yeri sardı. Aşı sıram geldi ama vurulmadım. Amerikan ajanı Bill Geytsin bana takacağı çiple beynimi ele geçirmesine müsaade etmem söz konusu olamaz. Herkes aşılanıp güvenliğe geçince ben de aşımı olurum ama Alman aşısı olurum. Onu yapanların Türk olduğunu bilmem mümkün. Atatürk ne demiş yeğen: Beni Türk doktorlarına emanet edin. Sence boşuna mı söylemiş? Bugünleri görüp de söylemiş. Şimdi sen Çin, Amerikan aşısı olduğunda kafanın içine çip koyabilirler ama benim gibi Alman aşısı olursan kurtulma şansın var, haberin ola. 

Haydi yeğen, vakit yaklaşıyor. Doğru ganyana gidip cebini şişir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

2. ALTILI

3.1.2.5.6.9.4.8
7.9.19.13.14.18.21.20.2
6.2.1.8
5.4.2.3.8
4 YAMANLAR BEYİ // 5
15 LAETITA BANKO

100.8 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski