Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. İstanbul bültenlerinde ne kadar usta olduğumu iyi bilirsin. Yine yaşadın yeğen, haberin ola. 

Dün akşam Hasan Kurumuş yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. "Dayı'm bademciklerim şiş, hastayım, yataktan doğrulamıyorum. Benim yerime bir İstanbul verirsen sana burma bilezik hediye etmem mümkün olabilir. Bombaları da keklik gibi avlaman söz konusu. Gücün tartışılmaz" dedi. Onun bana kripto bir mesaj gönderdiğini, bankolarını el altından verdiğini anlamam uzun sürmedi. Bülteni açıp bankolarını işaretledim. Sonra da mayın dedektörlerimi çalıştırıp her ayaktaki bombaları tespit ettim. Üstüne bir de Süpürgeci Sülo yeğenimle konuşunca gücümün tartışılmazlığı ortaya çıktı. Ondan aldığım Zabun bankomla Hasan Kurumuş yeğenimi madara etmem mümkün oldu. 

Bana bak yeğen, sana söylediğim şifreli Bond çantayı almışsındır umarım. Lafımın ikiletilmesini sevmem. Senden bir şey istiyorsam bir bildiğim vardır. Yakında tevziyeyi almaya gittiğinde yanında ne götüreceksin? Tedbiri elden bırakma, her an her şey olabilir. Şimdi hemen verdiğim müthiş kurguyu oynayıp beklemeye koyul. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

2. ALTILI

6.5.7.11.3.8
1.6.8.11.9.4
2 BURGAS // 6
5 ZABUN BANKO
6.5.7.8.2.3.11.10
8.6.2.3

80.64 TL