Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Bültenler zorlaşıyor, zorlaştıkça da avuçlarım kaşınıyor. Tevziye çeki bana doğru yavaş yavaş geliyor. Yakında sadece üstün altılı bilgisi olanların bulabileceği bültenler başlayacak. Her zaman olduğu gibi cebim şiştikçe şişecek. 

Bugün sana üç müthiş banko vermem söz konusu olabilir. Karşıyakalı Cemo yeğenimin verdiği istihbaratlar çok kuvvetli. Dediğine göre ikinci koşuda Çerdiğin resital yapabilirmiş. Dördüncü koşuda Helecan, onu yazmayanların canını sıkmaya hazırlanıyormuş. Son ayakta da Güçlükan'ın gücünü göstermesi an meselesiymiş. 

Ramazan yaklaşıyor yeğenim. İbadetlerimi düzenli yerine getirdiğim, biriktirdiğim sevaplarla Cennet'in kapılarının bana sonuna kadar açılmasını sağlamaya çalıştığım söylentileri doğrudur. Her Ramazan'da yaptığım gibi mahalledeki fakir fukaraya erzak yardımı yapmam söz konusu. Bu sene 7 bin kişilik iftar soframı kuramıyorum. Onun yerine kumanya hazırlattım. Erkete Orhan yeğenim mahalle takımından Anakonda Ahmet'i alıp dağıtıma çıkacak. Paketlerin üstüne de "Dayı'm sağ olsun. Ramazan'ın mübarek olsun." yazdırdım. Gücümü herkes bilmeli. Mütevazılığım yakın çevremden en çok takdir gören özelliğimdir. Yardımlarımı gizli yaparım. Erkete'ye tembih ettim. Kimden diye sorarlarsa "Hayırsever bir kuldan" diyecek. Yalnızca beni tanıyanlar paketin üstüne baktığında kimden geldiğini bilecek. 

Yapacağım yardımların haberini alan Büllük Adnan, Yancı Hikmet, bir de Çarkıfelek Osman muhtara başvurup fakirlik ilmuhaberi istemişler. Onlara paket gönderdim. Üstüne de "Sizin karnınız tok olsa da gözünüz aç, sadakam olsun." yazdırdım. Bugün enerjimi iyi kullanmam lazım. Gece sahurda kuvvetli yiyip ilk günde orucunu en iyi tutan ben olmalıyım. Bana bak yeğen, oruç dediğin öyle açlıkla olmaz. Gözüne perde indireceksin, diline kelepçe vuracaksın, nefsini sürgüne göndereceksin. Açlıkla oruç olsaydı, fakirlerin hepsi Cennet'e giderdi, haberin ola. 

Şimdi doğru ganyana gidip sana verdiğim müthiş kurgumu oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MURAT KAYA'NIN GENİŞ YORUMLU WINDSOR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

Beşinci ayakta (8. koşu) 3 yerine 10 eklenmiştir. 13.45

1. ALTILI

4.8.1.6
3 ÇERDİĞİN // 4.11
3.1.4
4 HELECAN BANKO
5.6.7.10.3.1.4.2
4.7.8.14.13.15.3.9

53.76 TL // 161.28 TL

2. ALTILI

4 HELECAN BANKO
5.6.7.10.3.1.4.2
4.7.8.14.13.15.3.9
1.2
1.5.6.11.13.10
3 GÜÇLÜKAN // 1.2

53.76 TL // 161.28 TL 

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA ALTILI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.