TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

30 Nisan Nalkapon Bursa Altılı Tahminleri

30 Nisan Nalkapon Bursa Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Karantinada mısın? Benden 17 gün haber alamaman mümkün olabilir. Devletimin sözünü dinlerim. 17 gün kimseyle muhatap olma, dediyse olmam. Kapımın önüne de kırmızı şerit çektim. 

Sene 1999 yeğenim. Bir gün yolda yürürken kara maskeli iki fedai belime silah dayayıp beni siyah bir Mersedes'e bindirdi. Kordon Mustafa abimiz seni görmek istiyor, dediler. Onlarla ormanın içinden geçip ahşap bir eve geldik. Kordon Mustafa eski doktordu. Namını duymuştum. Çocuk doğum doktoruydu. Doğan çocukların göbek kordonlarını usturayla kesmesiyle meşhurdu. Sonra doktorluğu bırakıp mafyalığa başladı. Kendine birkaç fedai tutup doktorları haraca bağladı. İki fedaisi beni evin içine soktular. Kordon Mustafa da şöminenin başında viskisini yudumluyordu. Elinde bülten vardı. Beni görünce "Oooo! Şeref konuğum Nalko gelmiş. Hele şöyle otur Nalko. Seninle iki çift laf edelim." dedi. 

Onun niyetini daha görür görmez anlamıştım. Tek derdi üstün altılı bilgimden faydalanmaktı. Bana dönüp "Nalko, bir dilbere vuruldum. Dünyam yerle bir oldu. Bu işleri bırakıp namusumla yaşamazsam bana varmayı reddetti. Çocuğuma helal para yediririm, diyor. Başka bir şey demiyor." Sinirlenmiştim yeğenim. Benden ne istiyorsun, diye sordum. Bundan sonra bana çalışıp her günkü bültene müthiş kurgularını hazırlayacaksın. Cebimi şişirdikten, hayatımın geri kalanını rahat rahat yaşayacak parayı topladıktan sonra da seni serbest bırakacağım." dedi. Onun orman evi, kale gibi korunuyordu. Teklifini kabul etmekten başka şansım yoktu. Ama ona bir oyun oynamam da söz konusuydu.

İlk gün ona bütün bombaları yazıp verdim. İki tane de bomba banko yazdım. Akşam olduğunda geldi. Nalko, sayende altılıyı tek başıma buldum, dedi. Şaşırmıştım yeğenim. Tevziye alacak kupon vermiştim ama yatması için de gelmeyecek atları yazmıştım. İkinci gün de aynısı oldu. Kordon Mustafa her gün cebini şişirip geliyordu. Bir akşam yanıma gelip vakit doldu Nalko, artık gidebilirsin. Topladığım paralar bana yeter, dedi. 

Beni Taksim'e bıraktılar. Ertesi gün Veli'ye gittiğimde gerçekleri anlamıştım. Kordon Mustafa, her gün benden müthiş kurgumu alıp at sahiplerini, antrenörleri tehdit ediyormuş. Ne yazdıysam onlar geliyormuş. Yanına dilberini alıp yarışları hipodromda izliyor, şeref türbününde oturuyormuş. İşte böyle yeğen. Ne dolaplar dönüyor bilsen dilini yutarsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MURAT KAYA'NIN İKİ BANKOLU İNGİLTERE TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon Bursa Altılı Tahminleri

2. ALTILI

1.3.9.2.5.6
2.4.6.7.14.9
2.1.4.3.6
5 KING MAN GO // 1
3 HALO DAYI BANKO
2.5.10.8.3.6.11.7

100.8 TL

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Nalko su kendini bozma çok iyi gidiyosun aman kendine dikkat et hırsızlar çoğaldı. Rüşvete hayır de ....takipteyiz ....nalko tjkyi sogusleme zamanı geldi sayende yoksa tezegi yedik....eğer bikafatutan olursa haber sal gelirim onu Cole goturup ..hindi yapıp Araplar yedirim sonra onu karım yaparim

    YanıtlaSil