16 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sana verdiği müthiş Ankara kurgumun tadını çıkardın mı? Bugün cebin şiş, sırtın pek. Ceketini omzuna atıp ganyana girdiğini görür gibiyim. Ganyancıya tutmuş Ankara kuponunu verirken de sağına soluna bakıp caka satıyor olman mümkün. Küsüratı almayıp ganyancıya bahşiş vermen de mümkün olabilir. Haydi yine iyisin.

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğen beni arayıp ayaklarıma kapandı. Özür dileyip onu affetmemi istedi. Karşılığında da müthiş bir Bursa bankosu söylemeyi teklif etti. Her ne kadar ona çok kızgın olsam da, ihaneti kabullenmem zor olsa da, sözlerine dayanamadığım, eski günlerin hatırına onu affettiğim söylentileri doğrudur. 

Onu affettikten sonra hemen kurtlarını döktü. "Dayı, bugün aldığım istihbaratlar çok kuvvetli. İkinci koşudaki Run For The Sun resital yapmaya hazırlanıyor. Ak İrem'in geçilmesi mümkün değil. Biliyorsun Dayı'm aslında ona Halis Karataş yeğenin biniyor. Ama bugün İstanbul'da yapacağı şov için Bursa'ya gelmedi. Onun yerine Saadettin'i bindirdi. Çünkü başka jokey binerse elinden alınır diye korktu. Duyduklarıma göre yakında grup koşacaklarmış. Bunlar onun provasıymış." dedi. Başka yok mu Cemo yeğenim, dedim. "İkinci altılının beşinci ayağında Kaftan giyip dolaşman mümkün olabilir Dayı" diyerek kripto bankosunu da verdi. 

Eğer Cemo yeğen bu defa bana güçlü istihbarat vermişse onu gerçekten affetmem söz konusu olacak. Vermemişse de topun ağzında bekletmem, canım istediğinde fitili ateşlemem söz konusu olabilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

NALKAPON Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

2. ayak 2 Denizli yerine 1 Karacaoğlanım eklenmiştir. 12.49

3.9.2.10.1.5.6.7
7.8.5.3.11.4.6.1
1 AK İREM BANKO
3.1.2.5.7.6
7 KAFTAN // 8.5
9.8

53.76 TL

1. ALTILI

Dayı 1. altılı 4. koşuyu yanlış yazmış ama yarış koştuktan sonra fark ettiğimiz için müdahale edemedik. 

7.1.4.3
3 RUN FOR THE SUN // 4.5
2.1.9
3.9.1.5.10.9.6.7
7.8.5.3.2.11.4.6
1 AK İREM BANKO

53.76 TL


Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. İki koşu üstüste favorinin koşudan çıkmasını da gördük bu rezillik kepazelik kimin eseriyse gurur duysun

    YanıtlaSil