29 Nisan Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 
Şov var yeğen şov! Sana dün ne dedim ben? Bugün cebini şişirmeme hazır ol. Son ayak koşmadan altılıyı yakalayınca ganyanda attığın cakanın haberini aldım. Nasıl başardın, diye sorma. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Bundan sonra arka arkaya gelecek olan resitallerime hazır ol. 

Bakıyorum da bugün hem Çilingir bankom koşuyor hem de Skyline. Onları son gördüğümde adlarını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırmıştım. Adana'dan Saman Osman kod adlı seyis yeğenim de bana müthiş Kurtarbaba bomba bankosunu verdi. Onunla gurur duyuyorum. 

Bugün koruna yasakları başlıyor. Dün pazara çıkıp dolabımı tıka basa doldurdum. Kıtlık başlayabilir, her an her şey olabilir. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Süpermarkete gitmeden önce Erkete Orhan'ı yolladım. İçerisi çok kalabalık, koruna pusuda, dedi. Onu duyar duymaz mağazanın müdürü Ciklet Mehmet'e haber saldım. Markete gideceğim saati söyledim. Ben gitmeden içeriyi boşalttı. Tek başıma alışverişimi yaptım. Kapıda beni bekleyen mahalle takımından Kargo Mustafa'ya paketleri teslim edip evime yolladım. Oradan kahveye döndüm. Emekli takımı çoktan gelmişti. Onları taş konkende bir güzel söğüşleyip markette harcadığım gaymeleri yerine koydum. Anlayacağın üç hafta karnım şiş gezmem, cebimden bir kuruş çıkmaması mümkün oldu. 

Sen sen ol, bu bültenler için cebini boşaltma yeğen. Keyiflik oyna, TJK Reisi'ni kudurt. Senin için doğru düzgün bültenler hazırlamasını sağla. Ben sana günü geldiğinde haber veririm, merak etme. Yoksa domates salatası gibi söğüşlenirsin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1.4.3.7.11.9
3 ÇİLİNGİR BANKO
1.3.2.7.4.6
5.1.3
7.9.8.1.3.2
6 SKYLINE // 8.1

45.36 TL // 136.08 TL

2. ALTILI

7.9.8.1.3.2
6 SKYLINE // 8.1
10.6.2.3.8.5
5.3.6
11 KURTARBABA BANKO
5.1.10.2.4.6

45.36 TL // 136.08 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.