Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün haberi aldın mı? Küba, Türkiye'ye aşı vermek istiyor. Dayı'nın bundaki payını düşündün mü yeğen? Hatırla, sana geçen gün dedim ki İtalyan mafyasından Kart Zampara Don Pito Carlo gelecek, yedi yıldızlı hotelde günümüzü gün edeceğiz. Ama sonra ne oldu? Don Pito Carlo, koruna yüzünden seyahatini iptal etti. İşte o anda üstün zekamda bir ışık yandı. Bu korunanın kökünü kazımak için aşıya ihtiyacımız olduğunu anlamam mümkün oldu. Mahalledeki yeğenlerimden Kompiter Rıza'yı çağırdım. Onu ultra lüks evimde konuk edeceğimi söylediğimde sevinçten havaya uçtu. Jet hızıyla geldi. Hemen koruna aşısı bulan ülkeleri araştırmasını emrettim. Önüne leblebisini, soğuk birasını koydum. Bana dökümanı çıkardı. Önüme koydu. Hepsini tek tek inceledim. Gizli bağlantım olanların altını çizdim: Amerika, Almanya bir de Küba.

Yeni Amerikan Reisi Con Bidon'la aram iyi değil. Alman Sandalyesi Merkel'e de geçen gün bozuk attım. Geriye bir tek Küba kaldı. Eski dostum, kumarhaneci Aleyandro Alberto Leyanardo'ya gizli bir arama yaptım. Durumu anlattım. Beni can kulağıyla dinledi. Devlet Başkanı Miguyel'le tap sikrıt bir görüşme yaptıktan sonra beni yine arayacağını söyledi. İki saat sonra beklediğim telefon geldi. Miguyel, sıkı pazarlıkçı çıktı yeğen. Benden aşı karşılığında iki milyon dolar istedi. Bunun bir milyon dolarını şahsi hesabına yatırmamı söyledi. Kabul etmem mümkün değildi. Rüşvet vermem söz konusu olamazdı. Ona daha iyi bir teklifle gittim. "Bana bak Miguyel, ülkendekilerin açlıktan kıvrandığını bilmem mümkün. Üstlerine giyecek mintanları yok. Senin için çifçti dostlarımı devreye sokup tekstilci yakınlarımla görüşmem mümkün olabilir. Sana da ayrıca Beymen'den bir takım ayarlayıp fiyakalı bir kundura paketletmem söz konusu." dedim. Hemen kabul etti. 

Sonra Ankara'daki gizli dostlarımı aradım. Tek tek olan biteni anlattım. Sevinçten havaya uçtular ama, son sözü Cumhur Reisi söyler, dediler. Ben ülkem için üzerime düşeni yaptım yeğen. Seni bu koruna illettinden kurtarmam an meselesi olabilir. Sen önlemlerini al, kimseye üç metreden fazla yaklaşma. Maskeni tak, koluna öksür, kolonyanı yanından eksik etme. Bir yere dokunduğun zaman hemen sık. Yoksa korunaya yakalanır, senin için üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımdan mahrum kalırsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MURAT KAYA'NIN NEWMARKET TAHMİNLERİNE BAKMAYI İHMAL ETMEYİN!

Nalkapon Ankara Altılı Tahminleri

6.9.5.4
3.5.4.8.7.1 // 9.6
2.1.7 // 4.5
2.1 // 6
2 TRİLYA BANKO
4.7.5.3.6.10

60.48 TL

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.