Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Ankara'da müthiş bir bülten var. Çok heyecanlıyım. Orada benim için çalışan bir yeğenim olmaması seni endişelendirmesin, korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Ceketimin iç cebine sıvıştırdığım müthiş bankolarım bugün koşuyor. 

İlk bankomu biliyorsun yeğen. Onun adı Skyline. İkinci bankom da The Derwish. Ama ondan şüpheliyim. O koşuda her an her şey olabilir. Sen kafana bunları takma. Ne verdiysem oyna. 

Yeğen bu korunadan bıktım! Bizi esir aldı. Ramazan'ın bile tadı yok. Her gün orucumu düzenli tutsam da, nefsime hakim olsam da akşamları yüreğim buruk oluyor. Evimde tek başıma yaptığım iftarlar moralimi çok bozuyor. Dün 1 kilo et, yarım kilo tavuk, 8 dilim baklava aldım. Hepsini pişirdim. Soframa koydum. Saat 7'de yasaklar olduğundan kapım çalınmadı. İçim buruk buruk hepsini mideme indirdim. Gece sahur, desen aynı. Ne olacak bu işin sonu, bilmiyorum. Küba'dan ayarladığım aşılar da alınmadı. Kendim için özel İngiltere'den sipariş ettiğim aşım da kargoda. Elime geçmesi, an meselesi. 

Ya sen ne olacaksın yeğen? Bu işin sonu ne olacak? Gücün azaldı, cebin boşaldı, darabayı indirdin. Evine ekmek götürürken bile her an karşına koruna çıkabilir diye korkuyorsun. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım, unutma. Yakında evimde kuracağım laboratuvarda korunaya karşı en etkiliyi aşıyı bulması için gavur bilim adamlarını çalıştırmaya başlamam söz konusu olabilir. Onların maaşını karşılamak için de kendimi feda edip FBI'ın teklif ettiği 1 milyon doları kabul etmem mümkün. Hakkını helal et, yeğenim.

Şimdi doğru ganyana git. Pardesünü boğazına kadar çek. Tanınmamaya gayret et. TJK Reisi'nin ajanları her yerde. Seni tanırlarsa peşine takılıp üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu ellerine geçirmek için türlü kötülükler yapabilirler. Gözünü dört aç. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Tahminleri

2.1.3.5.7.6.8
5.8.3.1.7
1.4.2.6.5.3.7
1 SKYLINE BANKO
5 THE DERWISH // 4
6.8.7.1.2.4.3

120.05 TL

ALTILI GANYAN 315 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.