25 Nisan Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Adana'da sana vereceğim iki müthiş banko var. Bu da demek oluyor ki günü geldi. Cebini şişirmem an meselesi.

Bugün Saman Osman yeğenimi aradım. Gülüyordu. Nasılsın yeğen, neler yapıyorsun, diye sorduğumda "Babamın dünürüyle gavur filmi izliyorum Dayı'm. Adı da Con Vik. Kinu Rivis oynuyor." dedi. "Biraz da moralim bozuk. Kripto gaymelere ne varsa gömdüm, cenaze namazımı kıldılar." dedi. Onun bana kripto mesaj verdiğini anlamam mümkündü. Sağ ol yeğenim, deyip kapattım. 

Bu kripto gayme işine girmem an meselesi. Şu anda araştırmalarım devam ediyor. Aldığım istihbarata göre bir milyon kişiyi dolandıran bazı densizler olmuş. Beş seneye köşeyi dönüp herkesin kaybını dağıtmam söz konusu olabilir. Sonra da Los Ancelıs'a yerleşmem mümkün. Dünyayı oradan yönetmeyi planlıyorum. Yaptığım hesaplamalara göre bu kripto gaymelere para yatırırsam on yıl sonra dünyanın en zengin ikinci adamı olabilirim. Bil Geyts'i geçmem mümkün olmayabilir. Ama sen sen ol bu kripto gayme işine girme yeğenim. Üstün bir zeka gerekiyor. Dünyada iki üç kişide olan o üstün zekalardan biri de bende. Yani senin şansın yok. Söğüşlenmen an meselesi olur. Evinde otur, sana verdiğim müthiş kurgularla cebini ufak ufak şişirip leblebi gibi harca. 

Bugün evimdeki son günüm. Yarın kahvede taş konken oynayıp emekli takımını söğüşlerken şekersiz kahvemi yudumlayacağım. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

5.11.12.2.4.7
12.4.3.2.1.6.7
2 JOHN WICK // 5
3.1 // 8.2
1.5.8.6.9.3.2
5 DÜNÜR BANKO

41.16 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski