Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana müjdem var, haberin ola. Adana'daki seyis yeğenim Saman Osman'ı Ankara'ya transfer ettim. Daha ilk günden en güçlü istihbaratları toplayıp bana yolladı. Şov var yeğen, haberin ola. 

Dediğine göre Kingsman'in geçilmesi çok zormuş. Pist de yumuşak ki Dayı'm resital yapman an meselesi, dedi. Sanberk'le Köçek'ten birinin kazanması gerekiyormuş. Son ayaktaki Prenses Zülal'le Hard Of Hüsne'den hangisinin kazanacağını tam olarak öğrenememiş. Sen ikisini de ver, dedi. Ben de yanlarına sigorta poliçelerimi ekledim. Bir de yeğen bombalarını verdi. Onları kodamanlar için ayırdım. Ufakçı yeğenlerim kime oynayacağını biliyor. 

Bugün hafta sonu, koruna yasakları var. Sokağa çıkamamam mümkün. Aslında istesem İstanbul turu atarım ama devletimi zora sokmak istememem de söz konusu. Ankara'da İç İşleri Bakanlığı'nda hatırlı dostlarım olduğu söylentileri doğrudur. Yani anlayacağın, ben sokağa çıksam da ceza yemem yeğen. Ama sen öyle misin? Ceza yiyeceğini bile bile bakkala gidiyorum bahanesiyle caddelerde fink attığın istihbaratını alıyorum. Bunu kabullenmemi bekleme. Senin yüzünden günlerdir evden çıkamıyorum. Taş konken partilerim yarıda kalıyor. İtalyan mafyasını bile geri gönderdim. 

Akşama İzmir'de de resital peşinde olmam mümkün. Keyfim yerinde olursa Karşıyakalı Cemo'nun bana verdiği bankoları seninle paylaşmam söz konusu olabilir. Tetikte ol. Şimdi evindeki ganyan sayfanı aç. TJK Reisi avuçlarını ovuşturup seni bekliyor. Cebinin şişmesi için sabırsızlanıyor. Ganyancı yeğenlerim de onun yüzünden meteliğe kurşun atıyor. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım, bu böyle biline. Benden haber bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Tahminleri

1.9.2.5.4.7
5.10.7.11 // 6.8
1.4.3.6.7.2
3 KINGSMAN BANKO
6.2 // 7.5.3
10.5.12.7

80.64 TL

SERKAN YAŞAR'IN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.